21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. alp_d

  alp_d TÜİSAG Üyesi  ziraat bankasında kimlik numarandan adına yatırılıyor.


   
 2. zappie

  zappie TÜİSAG Üyesi

  Internet sitesinden kurum tahsilatlarindan Calisma bakanligini secip kimlik numarami girdigimde adiniza borc yoktur uyarisi aliyorum. Daha onceki sınav, sertifika ucretlerini kimlik numarami girdigimde yatirmam gereken tutar ekrana getirmisti. Ya henuz sisteme kimsenin kimlik numarasini girmediler ya da benimki girilmedi.

   
 3. melih2014

  melih2014 TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar, ben de sabah ziraat atmden denedim ve 3.sınav diye bir seçenek çıktı karşıma. Ben olası şubat yada mayıs sınavlarına girmek istiyorum. yani bu demek oluyor ki sınava uygunluğum onaylanmış mıdır?

     

   
 4. Ali Üstün

  Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

  yatırdım ama bankamatikten değil.. ziraat internet bankacılığına girdim. ordan eğitim iseçtim. med, isgu sınavı, 3 ncü sınav die bişi çıktı. tc mi girdim. adım çıktı ve ödedim hesabımdan :)

   
 5. Ali Üstün

  Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

  meb internetten başvuru linki çıkmadı henüz..

     

   
 6. oguz ali

  oguz ali TÜİSAG Üyesi

  meb de başvuru işlemleri yaptığımda baş vurumu kabül etmedi an alt parağrafda ise aynen şu yazıyordu:
  21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir.


   
  yilmazgok62 bu yazıya teşekkür etti.
 7. mfk44

  mfk44 TÜİSAG Üyesi

  Basvurular 27 Kasim da arkadaslar. nedir bu aceleniz ::-((
   
 8. mühendis85

  mühendis85 TÜİSAG Üyesi

  22 kasim - 3 aralik tarihleri arasinda ucretler yatirilacak mehmet bey .   
 9. Tahsin kaynak

  Tahsin kaynak TÜİSAG Üyesi

  2013'ün 3.sınavı (Mayıs-Ağustos-Aralık)

     

   
 10. neslihan öztürk

  neslihan öztürk TÜİSAG Üyesi

  Bu yazdıklarınız gerçekten doğrumu bununla ilgili yazılı açıklama yapmadılar. Ordakilerin sözlü olarak söylediklerine ne kadar güvenebiliriz ki? Liste yayınlayamadıkları içinde mecbur başvuru yapıcaz gibi gözküyor her ihtimale karşı. iyice karıştı bu iş   
 11. enesefe67

  enesefe67 TÜİSAG Üyesi

  BENİM PRİM TOPLAMI 3154 AMA BİR KAÇ YERDEN YATTIĞIDA OLDU. BAŞVURU DİLEKÇESİ GÖNDERİRKEN FARKETMEZ DİYORLARDI VE RESMİ OLARAK YAYINLANAN DUYURUDA TOPLAM DENİLDİ.ŞİMDİ BEN A SINIFINA BAŞVURU YAPTIM ,BİLSEYDİM B SINIFINA BAŞVURU YAPARDIM.ARKADAŞLAR BENİM LİSTEDE ADIM ÇIKMAZSA ŞAHSEN BİMER 'E ŞİKAYET EDECEM.BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMIYACAM.   
  öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
 12. salih5508

  salih5508 TÜİSAG Üyesi

  http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/ giriş yapınca sistemde ismim gözükmüyor ama aynı tarihte aynı zamanda ve elden verdiğimiz diğer arkadaşın ekranda ismi gözüküyor sadece para yatırılacak deniyor oysa aynı anda evrakları 4 kişi beraber verdik sadece bir kişinin gözükmesi ilginç ötesi 8500 prim günü olan birisi daha var 2. gün elden verdi o da gözükmüyor

   

  Ekli Dosyalar:

 13. Kemal Erdal Çelen

  Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

  22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.trinternet adresi üzerinden 21 Aralık 2013 için bir üst sınav başvurusu yapmış aday var mı?
   
 14. savasci

  savasci TÜİSAG Üyesi

  27 sinden itibaren yapılacak.

   
  Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
 15. caltas

  caltas TÜİSAG Üyesi

  Merhaba, A sınıfı için yükselme sınavına gireceğim. MEB den başvuru yaparken aşağıdaki gibi bir uyarı çıkıyor. Arkadaşıma da çıkmış. Bilen varmıdır durumu?
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
  veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir
   
 16. caltas

  caltas TÜİSAG Üyesi

  Okudum ve anladım arkadaşlar, Eşşek gibi 27 Kasım yazıyormuş:) Hiç zahmet edip cevaplamayın:))

   
 17. selimmuratilgaz

  selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

  iş güvenliği uzmanlarını oyuncak yaptılar geçen hafta aradım bakanlığı toplam prim gün sayısına bakılacak dendi herkes ona göre başvurusunu yaptı şimdi farklı diyorlar bakanlığı her aradığımda farklı cevap alıyorum aynı şekilde alo 170 de öyle. Allah sonumuzu hayır etsin

   
  öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
 18. sonay çolak

  sonay çolak TÜİSAG Üyesi

  Merhaba, bugün 27 kasım. Fakat hala aynı yazı çıkıyor. Başvurabilen varmı. veya bu konuda bilgisi olan???

   
 19. elif kırıkoğlu

  elif kırıkoğlu TÜİSAG Üyesi

  ewet bende başvuramadım

   
 20. oguz ali

  oguz ali TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica