Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. fatih33

  fatih33 TÜİSAG Üyesi  Bu iddia'nın kaynağı neresi? Nereden/kimden duydunuz bunu? Kopya iddiası olsaydı şimdiye çoktan basında yer alırdı. Öyle ya 100 bin kişinin girdiği bir sınavda böyle bir durum olması basın için kaçırılmaz bir haber malzemesi olurdu....!


   
 2. mustafa kandıran

  mustafa kandıran TÜİSAG Üyesi

  İ
  nanılmaz ya yine kopye çekmişler? Bütün haber sitelerinde yazıyor. ALLAH BELALARINI VERSİN.

   
 3. kimyagerhayriye

  kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

  site linki verir misiniz bütün haber siteleri derken ?

     

   
 4. selda boy

  selda boy TÜİSAG Üyesi

  sabah radyoda dinledim bende . bir dersanenin soruları öğrencilerine dağıttığı iddiası varmış.
  ya şaşırmıyorum kpss ales benzeri sınavlardada yasandı kopya olayları. bir türlü önüne geçemiyorlar yada geçmek istemiyorlar. Emeğe ve bilgiye saygı yok .. yazık cok yazık...

   
 5. KIVANÇ İSG

  KIVANÇ İSG TÜİSAG Üyesi

  2013 mayıs sınavına girrmiş olsaydınız, daha beter bir durumla karşılaşacaktınız.

     

   
  Alpozboyaci bu yazıya teşekkür etti.
 6. meyman

  meyman TÜİSAG Üyesi

  kopya falan yalanını çıkarıp sınavı iptal etmek isteyen olabilir bence , sınava hazırlanmayıp emek harcamayanların karalamasıdır..

   
 7. fatih33

  fatih33 TÜİSAG Üyesi

  Hayriye hanım, az önce google'dan baktım ve http://www.turkiyeegitim.com/is-guvenligi-uzmanligi-sinav-sorulari-calindi-mi-52706h.htm 'de böyle bir yazı gördüm. Ama sanki balon haber gibi geldi bana... Sabahtan beri diğer gazetelerin son dakika haberlerine eklenmemiş olması biraz düşündürücü...! İnşaallah asılsız bir haberdir. Yeter artık şu stresi çektiğimiz bir de üzerine bu tuzu biberi olmasın...
   
 8. kimyagerhayriye

  kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

  evet bende http://www.memurlar.net/haber/444271/ memurlar.nette gördüm umarım iptal olmaz. Şu işe girdiğime gireceğime pişman oldum ya HADİ HAYIRLISI   
 9. mstemel

  mstemel TÜİSAG Üyesi

  Bu iddialar yukselme sinavini engellemek için yapılıyor olabilir.

     

   
 10. mstemel

  mstemel TÜİSAG Üyesi

  Dersanelerle isg sinavi ne alaka bu sorulari isg uzmanlari degilde tarih ve türkçe hocalari mı hazırlamis.   
 11. fatih33

  fatih33 TÜİSAG Üyesi

  İnşaallah öyledir..
  Açıkçası bu aşamadan sonra her türlü komplo teorisi mümkün. Zira sınav beklenilenden kolaydı, 18 ağustos'ta başarı %'si 17 iken bu sınavda %70'dan fazla bekleniyor. Bu da sektörün ihtiyacı olan uzman sayısının ilk etapta karşılanması gibi bir durum ortaya çıkıyor ki bu sefer de belgeyi alanın iş bulamaması ya da beklediğinden düşük maaşlara çalışması korkusunu ön plana çıkarıyor. Bir de sınava girmeyip de keşke girseydim diyen ve treni kaçırdığına yanan kimseleri de düşünürsek ortaya pek çok komplo teorisi çıkıyor... Dilerim aslı astarı olmayan bir dedikodudan ibaret olsun...   
 12. serdal vural

  serdal vural TÜİSAG Üyesi

  teşekkürler sdt bey

   
 13. abdurrahman aslan

  abdurrahman aslan TÜİSAG Üyesi

  memurlar netde soruların bir dershane tarafından çalındığı yazılıyor.
  böyle bir şey varsa çalanları allah ıslah etsin.Çalanlar ahiretde nasıl hesap verecekler
   
 14. emsalsiz_

  emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

  sınav iptal olmaz arkadaşlar, karamsarlığa kapılıp da böyle haberler yapan kişilerin istediği şeyi onlara vermeyin. her sınav sonrası bu tipte haberler yapıp gündem oluşturmaya değiştirmeye çalıştırılıyor. sorular servis edilmiş olabilir,ama bu illa sınav iptal olacak demek değildir. rahat olun ve hakettiğiniz belgeyi alın. başarılar herkese..

   
 15. Burak Mert ÇAĞLAR

  Burak Mert ÇAĞLAR TÜİSAG Üyesi

  Ağustos sınavında da 30 soru yanlış heyet kabul etti filan diye haberler çıkmıştı şimdi de dershaneler çaldı filan haberler var bunların hepsi asparagas haberler hepsi bir oyun, sınav kolay kolay iptal olmaz merak etmeyin. . .   
 16. İbrahimfzk

  İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

  http://yenisafak.com.tr/gundem-haber/skandal-sinav-02.01.2014-599825?ref=manset-15

  En net haber burada, ama bu haberin neden yapıldığı okununca anlaşılıyor, şuan ülkemizin gündeminde olan cemaat-akp çatışmasının bir yansımasıdır. Akp yanlısı olan yenişafak şimdi cemaate, geçmiş yıllarda yaşanan (öss,kpss,polislik) sınavlarındaki şaibelerden dolayı olayı saldırmaya çalışıyor, belki de doğru bilmiyorum ama tek bildiğim şu emek verip hakkıyla sınavdan geçecek notu alan binlerce insana olacaktır olan. Bu işleri tezgahlayanlar bir şekilde yine sıyırır. Daha önceki yazdıklarım da kızılaya çıkalım diye yazdığımda bana faydasız mesaj veren kan kustuğumu söyleyen arkadaşlarım umarım neden bu kadar sert yazdığımı artık daha iyi anlamışlardır. Bu ülkenin her anlamda çivisi çıkmıştır, ve aklı başında olan herkes farkına varmalıdır, öyle bağırsak temizleyelim falan yeni anayasa yapalım la olacak iş değildir bu daha köklü değişikler gerekmektedir, ve bunun için milli irade milli irade diye bas bas bağırılan gerçek halka sorulmalıdır. Ama önüne seçim sandığı koyup şunu seç denilerek değil söz hakkı verilerek sen aday belirle denilerek ona değer verildiği gösterilmeli yani Atatürk'ün yıllar önce dediği gibi "Hakimiyet kayıtsız, şartsız milletin" olmalıdır.

   
  kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
 17. emre kabasakal

  emre kabasakal TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar şu sınava girmiştim bu sınavda böyleydi gibi açıklamaların yersiz oldugunu düşünüyorum. Aklı mantıgı yerinde olan ve sağlıklı düşünüp olayları çözümleyen her insan bir fikir sahibi olabilir bu sınavla ilgili. Tekrar yenilemek istiyorum sınav iptal olmaz, A grubu 61 ve 63.ncü soruların iptali ve/veya şık değişikliği dışında da hiç bişi olmaz bu sınavda. Bende isterim bu herkesin geçmesini hatta benim durumum bile kritik ama görünen köyde klavuz istemez. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

   
 18. efe berke

  efe berke Banned

  kopya mı çekilmiş sınavda?

   
 19. hüseyin çakmak

  hüseyin çakmak TÜİSAG Üyesi

  hala açıklanmayacak mı bu iptal sorular 10 gün olmadı mı arkadaşlar

   
 20. İbrahimfzk

  İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica