Tartışma : 2020 İsg/1 29 Ağustos 2020 Tarihine Ertelendi.

alichemis88

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
B sınıfı için 4 yıl süresi Mayıs sınavı için dolmamış olanların, sınavın ertelenmesi ile 29 ağustos 2020 tarihi için süresi yeterli olanlara sınava girme hakkı verilir mi?

alichemis88

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
A sınıfı için 4 yıl süresi Mayıs sınavı için dolmamış FAKAT sınavın ertelenmesi ile 29 ağustos 2020 tarihi için süresi yeterli olanlara sınava girme hakkı verilir mi?

Özge.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben dün ilgili konu ile ilgili bir eğitim kurumu ile görüştüm ve hak verilmediğini öğrendim (sanırım eğitim açılmıyormuş). Hatta Aralık sınavı için de kontenjan sorunu olduklarını acele etmemiz gerektiğini belirttiler. Ancak bu benim görüştüğüm firmadan gelen dönüş sizler yine de konu ile ilgili araştırmaya devam ediniz.

alichemis88

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben dün ilgili konu ile ilgili bir eğitim kurumu ile görüştüm ve hak verilmediğini öğrendim (sanırım eğitim açılmıyormuş). Hatta Aralık sınavı için de kontenjan sorunu olduklarını acele etmemiz gerektiğini belirttiler. Ancak bu benim görüştüğüm firmadan gelen dönüş sizler yine de konu ile ilgili araştırmaya devam ediniz.
İlginiz için teşekkür ederim.Bende bir firma ile görüştüm net bir durum olmadığını aralık için kayıt yaptırabileceğimi eğer olur bakanlık kabul eder ve sınıf açılabilirse ağustos, aksi halde rutin durum olur şeklinde bilgilendirme yaptılar ki bende bu düşünce ile hareket etmeye karar verdim.

seyfettin uğuz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
aynı soruyu bende merak ediyorum. net bilgi alan olursa paylaşabilir mi? ayrıca suan ıcın egıtımler durduruldu sanırım?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.