Duyuru : 2019 İş Yeri Hekimliği Ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2. Dönem) Sonuçları Açıklandı !

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sayın üyelerimiz, 2019 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2. Dönem) Sonuçları AÇIKLANDI
Sınav sonucunuzu aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

silifke

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Durum vahim :) 35 net ile 70 alan arkadaşım 62. sırada ben 31 net ile kaldım 362.yim. yani 150-200 kişi geçmiş bu A sınavını , Mayıs sınavı daha kolay olmak zorunda yada bu iş ertelenmek zorunda kalınır.

serka

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)

farizfariz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Tamam sınavı geçtik. Şimdi izlenmesi gereken yol nedir acaba?

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Tamam sınavı geçtik. Şimdi izlenmesi gereken yol nedir acaba?
Merhaba.
İsimleriniz birkaç güne bankaya bildirilir. Sonrasında sertifika bedelinizi ödeyebilirsiniz. Ödeme yaptıktan birkaç gün sonra da isgkatipte sertifikanız aktifleşir.

Md.Celik

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Sınavı geçmişim şükür ama İSG katip üzerinde güvenlik soruşturması aşamasında diyor.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

ÖMÜR SALBAŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sınavı geçmişim şükür ama İSG katip üzerinde güvenlik soruşturması aşamasında diyor.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
Ben de sınavı geçtim şimdi baktım İSG Katipten A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi Ziraat bankasına ücreti yatırılabilir diyor.

Md.Celik

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Ben de sınavı geçtim şimdi baktım İSG Katipten A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi Ziraat bankasına ücreti yatırılabilir diyor.
2018 yılında KHK LI olanlara sıkıntı çıkarmışlardı daha sonra da sertifikayı vermişlerdi.Bu sene de böyle bir uygulamamı yapıyorlar?

umitsaritas

Üye
TÜİSAG Üyesi
İptal edilen sorular sonuçlardan önce mi, sonra mı açıklanıyordu? İptal soru başvurularına her hangi bir cevap geldi mi? İptal edilen sorular hakkında bilgisi olan var mı?

ÖMÜR SALBAŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İptal edilen sorular sonuçlardan önce mi, sonra mı açıklanıyordu? İptal soru başvurularına her hangi bir cevap geldi mi? İptal edilen sorular hakkında bilgisi olan var mı?
Sınav resmi sonucu ile birlikte açıklanıyor iptal soru olursa fakat öyle bir iptal durumu olmadı bu sınavda. İptal soru başvuruları diğer sınav soruları tartışma kısmında detaylı bir şekilde konuşuldu. Cevap ne geldi bilmiyorum fakat olumlu gelmemiş o kesinleşmiş oldu...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.