Günün Konusu - 2017'de Hayatınızda Ne Değişsin İsterdiniz? (28.12.2016) | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Günün Konusu 2017'de Hayatınızda Ne Değişsin İsterdiniz? (28.12.2016)

Konu, 'Günün Konusu' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

2016 yılının bitmek üzere olduğu şu günlerde "2017'de hayatınızda ne değişsin isterdiniz?" diye sorsam ;)

Hadi bakalım cevaplarınızı bekliyorum İSG Profesyonelleri.

2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

İlk yanıt benden gelsin:

2017 yılında,
    Tüm insanlık için savaşsız bir dünya ve kanserin tedavisinin bulunmasını isterim.
    Kendim için ise hayatımda askıda kalmış durumların çözümlenmesini ve gözlerimi kapattığımda duyabildiğim kalbimin sesine sağır olmamayı isterim.

FUAT DUYGU, mervecelik, begonyaa ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. Önder Ak

Önder Ak TÜİSAG Üyesi

2017 de İnşallah ülkemiz daha yaşanılır, huzurlu bir yer olur. zor durumdayız Allah vatanımıza zeval vermesin.

Kendi iş alanımla ilgili olarak da;

Kazaların azaldığı, çalışanların daha bilinçli olduğu bir yıl geçirmemizi temenni edeirm. 2017 de Tüm uzmanların mesleki anlamda kendini geliştirebileceği, ülkemize katkı sunabileceği güzel iş fırsatları bulmaları da bir başka dileğim. Birbirimize her zaman destek olmalıyız.

begonyaa, YFŞ ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  4. begonyaa

begonyaa TÜİSAG Üyesi

90'lardaki gibi yaşam istiyorum o zamanlar cep telefonu,bilgisayar yoktu korkmadan dışarlarda oynardık şimdi hepimiz korkar olduk dışarıya çıksam bomba patlarmı diye,Savaşsız bir ülke istiyorum.
    Herkesin ne dileği varsa hepsi kabul olsun.
    Evlenmek isteyen evlensin,çocuğu olmasını isteyenin bebeği olsun,atanmak isteyen memur olsun,Sağlıklı olmayan çabuk iyileşsin,Herkesin sevdiklerine Allah uzun ömürler versin.İş güvenliği uzmanlarına daha çok değer verilsin bol bol para kazanalım ki sevdiklerimizi hediyelere boğalım inşallaaaaaaaaah AMİİİİNN

FUAT DUYGU, YFŞ ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  5. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

Dilerim Allahtan burada bulunan meslektaşlarıma herşeyin hayırlısını ve bütün zulüm gören mazlumların dualarını kabul eder.........

FUAT DUYGU, begonyaa, YFŞ ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  6. YFŞ

YFŞ TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

2017 de insanlık öğrensin.
    Birbirinin boğazını sıkmak yerine elini sıkmayı öğrensin.
    Ekmeği bir torbada kendisine saklamak yerine, ortaya serip paylaşmayı öğrensin.
    Şu güzel dünyada herkese yetecek kadar hava, su olduğunu öğrensin.
    Özür dilemeyi affetmeyi seviyorum diyebilmeyi öğrensin.
    Ama bunları çok geç kalmadan, her şey son bulmadan öğrensin....

FUAT DUYGU, mervecelik, Alper Yozcu ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. mervecelik

mervecelik TÜİSAG Üyesi

2017 yılı ülkemizde bombaların patlamadığı, güvenlik güçlerimizin ölmediği, ekonomik olarak ta kalkındığımız bir yıl olsun.
    Kendim için de halen gerçekleşmesini umduğum hayallerimin gerçekleştiği,
    dostlarımın ve ailemin şu anda olduğu gibi yanlız bırakmadığı,
    Sağlıklı bir yıl olsun.
    Dilerim yüreği güzel bütün insanların işleri rast gitsin Mevlam dert vermesin..

FUAT DUYGU, Gamze ve YFŞ bu yazıya teşekkür etti.
  8. C!N

C!N TÜİSAG Üyesi

Piyangodan 60 milyon bana çıksın başka bir şey lazım değil, verilecek sosyal mesajların dışında...

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  9. FUAT DUYGU

FUAT DUYGU TÜİSAG Üyesi

2016 yılını acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Ülke olarak geride bıraktığımız yıl da çok büyük acıların yanı sıra, zihinlerden hiç silinmeyecek ve unutulmayacak tarihe kalın harflerle not düşülen olaylar yaşadık.

Ülkemiz çok büyük sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Sorumluluğu olan bütün herkes bu bilinçle hareket ederek; geleceğimize yaşanabilir bir vatan bırakmak her bireyin görevidir.

Her zamankinden daha fazla, birliğe ve dirliğe ihtiyacımızın olduğu şu günlerde 2017 yılı için en büyük temennim, barışın, huzurun, mutluluğun sağlığın, kardeşçe yaşamanın hakim kılındığı bir yıl olmasıdır.

mervecelik ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica