2016 Nisan Sınavı İçin Dökümanı Olan Var Mı?

EmreCrn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Abilerim ablalarım,ben iş güvenliği önlisans programından mezun olmuş bir kardeşinizim. Fakat ben kurs aldığım birimden yeterince döküman alamadım.(Sadece Test Kitabı aldım.) Ve aldığım döküman yeterli değil. Eğer sizde varsa döküman paylaşırsanız cok sevinirim. Sınava az bir zaman kaldı. Ve açıkcası yardımınıza ihtiyacım var. Herkese şimdiden teşekkürler.

Buğra Erenel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)

EmreCrn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Genelde 2013-2014 tarihli olduğu için pek güvenememiştim. Kullanılabilir mi gerçekten?

simakat

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
hakan erdoğanın hap bilgileri yeterli midir yoksa konu özetlerinin yanında mı hap bilgi okuyalım? ilk sınava girişim benim

Buğra Erenel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Şahsen ben kullanıyorum ve birçok kaynaktan daha doğru bilgiler bulunuyor. Tabiki sadece hap bilgilerin yeterli olacağını düşünmüyorum. Konu anlatımı, hap bilgi ve bol test çözerseniz yapabilirsiniz.

EmreCrn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Şahsen ben kullanıyorum ve birçok kaynaktan daha doğru bilgiler bulunuyor. Tabiki sadece hap bilgilerin yeterli olacağını düşünmüyorum. Konu anlatımı, hap bilgi ve bol test çözerseniz yapabilirsiniz.
Buğra bey bu cevabı bana yazdınız sanırım. Teşekkür ederim.

Buğra Erenel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Açıkcası dosyayı yeni görüyorum. İçerik güzel hazırlanmış ancak hangileri değişti bilmiyorum. Kendimce izlediğim yöntem şu şekilde;

-Konu anlatımı, hap bilgi ve test çözümü
-Eksik veya hatalı yerleri tespit etmek amaçlı bir yönetmelik okuyup, konu hakkında bolca soru çözümü

Tam terside yapılabilir :)

EmreCrn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Anlıyorum,fakat konu anlatımı için kaynak bulamıyorum sınava az bir süre kaldı maalesef cıldırmak üzereyim. Neyi nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Kitap al deseniz yine bulamıyorum. Yediiklim yayınları 2014e göre yapılmış. Onun haricinde bulamadım. Ve sanırım yardımcı olabilecek bir döküman bulamayacağım. :/

Buğra Erenel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Tüm kitaplar yönetmeliklerden oluşmakta olduğu için 4857,5510,6331 sayılı yönetmelikten başlayabilirsin. Kitaba ihtiyacın yok :) Geçmiş sınavları çözebilirsin, forumda sınava hazırlık bölümünde binlerce soruda var. Yapamadığın soruları not edip, internette araştırırsan zaten karşına yeni bilgiler edineceğin yönetmelikler çıkacak..

EmreCrn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hocam yanlış anlamayın fakat 4857,5510 ve 6331 sayılı kanunlara nasıl çalışacağım bilmiyorum. Ciddiyim şaka yapmıyorum. İnternete yazıp araştırarak cıkan kanunları çalışmalıyım sanırım yanlış anlamadıysam?

Buğra Erenel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Aynen dediğini yapmalısın. Önemli kısımları zaten farkedersin ancak sadece bu üç yönetmelik kesinlikle yetersiz kalacaktır.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.