Duyuru : 2016-isg(1. Dönem): Temel Soru Kitapçığının Görüntülenmesi

TÜİSAG Blog

Site Moderatörü
Moderatör
TÜİSAG Üyesi
2016-İSG(1. Dönem): Temel Soru Kitapçığının Görüntülenmesi
30 Nisan 2016 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1.Dönem Sınavının (2016-İSG 1. Dönem) Temel Soru Kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açılmıştır. Sınava başvuran adaylar 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına ...

Sonrası 2016-İSG(1. Dönem): Temel Soru Kitapçığının Görüntülenmesi TÜİSAG ilk ortaya çıktı.
Devamını Oku...

Pınar Ayhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sorular yayınlandı, arkadaşlar ösym bu kadar baskıya ve mahkeme açılmasının etkisiyle , cimere bimere çsgb ye yazdığımız şikayetlerle oldu bu, bu yolda yanımızda olup desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim Böyle bir işin öncüsü olduğumuz için bnmle birlikte yer alan Zafer bey, Ülkü Hanım, Aybala Hanım, Metin bey, Ali bey, Batuhan bey, Kasım beye çok çok teşekkür ederim destekleri bilgilerini ve tecrübelerini patlaştıkları için, BU İLK ZAFERİMİZ :)

Trexxx

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Soruların tamamı açıklanmadı sanırım gene sadece %10 u var ösym'nin sitesinde.

Pınar Ayhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ais.osym.gov.tr de sınava girenler HEPSİNİ GÖREBİLİYOR

Halit Birol

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Size zahmet sorulari paylaşablrmsnz araliktaki sinava hazirlaniyorumda kendmi denemek istiyorumm

Fatma Güleç

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Hangi soruya hangi cevabı verdiğimi hatırlayamıyorum, cevap işaretleme formu da olmadığı için bizim verdiğimiz cevapları yayınlamamışlar.

Hkn_Erdoğan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Avukat
B sınıfına giren bir arkadaş prt sc yapsın paylaşsın lütfen.

Tuncay ULUKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
sorulara ve cevaplara bakınca ne kadar zor bir sınav olduğunu ve nasıl kılpayı geçtiğimi şimdi daha iyi anlıyorum.saçma sektör saçma sınav.

Erol Keskin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
en kolay soru ve cevapları ayıklamışlar içinden :D onları yayınlamışlar ,ikilemde bırakılan hıc bır soru yayınlanmamış ilginç.

Pınar Ayhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Soruların hepsi
Yayınlandı Erol Keskin :)

Erol Keskin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Evet Pınar hanım az once gördüm ,ben yayınlanan %10 luk kısım için ayıklanmış ve burada bir çok kişinin tartıştığı ve cevaplarından emin olamadığı soruların hiç birini bu %10 luk acılan sorularda göremedim.Hep kolay cevabı olanlar seçilmiş, soruların tamamına erişemeyenlere sınav kolay mış gibi gösterilmiş .Soruların yayınlanması için emeği geçen herkese teşekkürler ,yanlış yaptığım 10 sorumu görmüş oldum böylece :)

Halit Birol

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Erol bey Size zahmet yayinlanan sorularin tümünü paylaşablrmsnz araliktaki sinava hazirlaniyorumda kendmi denemek istiyorumm

Nepentes

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
B sinifi sorularini paylasabilecek veya mail atabilecek bir arkadas var midir?

Erol Keskin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Halit Bey sorulara tek tek bakabılıyorsun ve çoğaltılması bıldıgım kadarıyla yasak zaten daha once burda bır cok soru tartışıldı ,formda butun soruları bulabılırsın

Cem Cem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
c sınıfı 1.dönem 2016 sorularını ösymden ss lerini çeken birisi paylaşabilirmi acaba ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.