Duyuru : 2015 İsg 1. Dönem Sonuçları Açıklandı - 4 Temmuz 2017

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İSG: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

DUYURU
(04 Temmuz 2017)

2015-İSG 1. Dönem (Diğer Sağlık Personel Testi): Yeni Değerlendirme Sonuçları

23 Mayıs 2015 tarihinde uygulanan 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavının (1. Dönem) diğer sağlık personeli testinde yer alan bazı soruların iptali talebiyle açılan dava sonucu yargılama neticesinde; Danıştay 12. Dairesince alınan 22/02/2017 tarihli 2016/12651 E., 2017/969 K. sayılı karar ile dava konusu dört sorunun (Temel Kitapçığagöre 17., 33., 40. ve 47.soruların) iptaline karar verilmiştir. Danıştay 12. Dairesince alınan kararın uygulanmasını teminen; 2577 sayılı Kanun'un 20/B/2 maddesi uyarınca söz konusu karar sınava katılan tüm adaylar yönünden uygulanarak değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları, 04 Temmuz 2017 tarihinde saat 16:50’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır. Adaylar sınav sonuçlarını yukarıda belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek'te sunulmuştur.

Adaylara saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2015-İSG 1. Dönem (Diğer Sağlık Personel Testi)Yeni Değerlendirme Sonuçları

Screenshot_2.jpg

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.