Tartışma - 20 Mayıs 2018 İşyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz | Sayfa 25 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 20 Mayıs 2018 İşyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce 20 Mayıs 2018 İşyeri Hekimliği Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 15 Haziran 2018.
  1. Kolay

oy sayısı 6
    6,3%
  2. Orta

oy sayısı 23
    24,2%
  3. Zor

oy sayısı 66
    69,5%
  1. Nilgun Ozonder

Nilgun Ozonder TÜİSAG Üyesi

Arkadasim bravo size..tebrikler

Ali b bu yazıya teşekkür etti.
  2. ali yabuz

ali yabuz TÜİSAG Üyesi

Tebrik ederim.Hayırlı olsun.

Ali b ve Nilgun Ozonder bu yazıya teşekkür etti.
  3. Zehra Betül Şahin

Zehra Betül Şahin TÜİSAG Üyesi

43 Dogru 86 puan cok şükür bende geçmişim Tüm sınavı geçen arkadasları tebrik ediyorum

Nilgun Ozonder bu yazıya teşekkür etti.
  4. Ali b

Ali b TÜİSAG Üyesi

70 olsun benim olsun demiştim 35 e 15 le ben de geçmişim arkadaşlar
    yanlız başarılı veya değil diye sonuç yazmıyor. sertifika ile ilgili yapılması gerekenleri bilen varsa paylaşabilir mi?

5. PETEK TAMAY

PETEK TAMAY TÜİSAG Üyesi

Sınava karnım burnumda girip, umarım tekrar zaman ayırmam gerekmez diyerek çıkmıştım. 35 doğru ile sıyırmışım Sorulara resmi itiraz için uğraşan arkadaşlara çok teşekkürler
    Sertifikayı edinmek ve sonrası ile ilgili prosedüre dair bilgisi olan var mı acaba?

6. Osman Koray turhan

Osman Koray turhan TÜİSAG Üyesi

Bu kadar başarının üstüne başarızlık farklı olcak ama bende 68 le kaldım bu sınavla ilgili yapılabilecek birşey varsa benim için yazarsanız memnun olurum

7. Elvin pazar yıldırım

Elvin pazar yıldırım TÜİSAG Üyesi

Geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum 49. Soru hangisi

8. albatros4816

albatros4816 TÜİSAG Üyesi

10 gün içinde sınav sonucuna itiraz edebilirsiniz.geçmiş olsun

9. albatros4816

değişen soru da arsenik sorusu..cevap 1 2 3 şeklinde değişmiş.

10. albatros4816

bende de 34 doğru..eğer 2 soruyu değiştirmeseydim geçmiş olacaktım.31 ekimde tekrar başvururuz hocam..

11. Osman Koray turhan

Arkadaşlar itirazı nasıl yapabiliyoruz bilgisi olan var mı

12. albatros4816

Ösym sayfasından genel amaçlı dilekçeyi print edip doldurun.bankaya 5 tl yatırıp 10 gün içinde ösym ye gönderin.ösym sayfası sık sorulan sorular bölümü ve sınav kılavuzunda ayrıntılar yazıyor

Osman Koray turhan bu yazıya teşekkür etti.
  13. Osman Koray turhan

Arkadaşlar birşey sorcam iptal edilen 48.soru normalde iptal edildiği için herkese doğru sayılıyor değil mi

14. ali yabuz

ali yabuz TÜİSAG Üyesi

İşyeri Hekimliği sertifikasını almak için nereye müracaat edeceğiz.Bilgi veren olursa sevinirim.

15. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Ziraat Bankası'na elden ödeme yapacaksınız. Yapmanız gereken başka bir şey yok. Ödemeyi yaptıktan bir kaç gün sonra isg-katipte aktif olur sertifikanız.

ali yabuz bu yazıya teşekkür etti.
  16. ali yabuz

ali yabuz TÜİSAG Üyesi

Cevap için çok teşekkürler.Ancak Ziraat Bankasına müracaatı ne diye yapacağız.Numaramız gelince "İşyeri Hekimliği Sertifikası" için ücret yatıracağım demek yeterli oluyor mu?Yoksa başka prosedürler de mi var?

17. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Yeterli oluyor Ali Bey. T.C. kimlik numaranızı verdiğinizde isminiz çıkıyor.

18. ali yabuz

ali yabuz TÜİSAG Üyesi

Tekrar teşekkür ediyorum.Sağlıkla kalın.

Erkan FINDIKLI bu yazıya teşekkür etti.
  19. Nilgun Ozonder

Ben de ayni seyleri soracaktim...dun gece isg katipte gezdim durdum...birtek sınav sonucunu ogren dediginde..basarili oldunuz, ziraat bankasina ucretinizi yatirabilirsiniz diyor...ben de gidip yatiracagim bugun...ancak onun bir suresi varmis..onu da bilmiyorum...ogrenince yazarim arkadaslar

20. Nilgun Ozonder

Sayin Ali arkadasim..simdi gittim Ziraat bankasina..isyeri hekimligi sertifika ucreti odeyecegim deyip tc numarani soyluyosun..onlar biliyor..direk cikiyor..472 tl...haram zikkim olsun..bu da son olsun...insallah..bundan sonra biz kazanalim..tebrik ediyorum gecenleri tekrar...gecemeyenlere de sabirlar diliyorum..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica