2 Temmuz 2011 Iş Güvenliği Uzmanlığı Ve Iş Yeri Hekimliği Sınavı Iptal Edilen Sorular | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

2 Temmuz 2011 Iş Güvenliği Uzmanlığı Ve Iş Yeri Hekimliği Sınavı Iptal Edilen Sorular

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Huseyin_Turkoglu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Huseyin_Turkoglu

  Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi  MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA

  (Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü)  İlgi: 23.2.2011 tarihli ve 2011/PrNo:13 sayılı protokol.  İlgi protokol kapsamında 2.7.2011 tarihinde Ankara’da tek oturumda merkezi olarak yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı (A, B ve C sınıfı) sınavından sonra adaylarca usulüne uygun olarak yapılan itirazlar değerlendirilmiş ve aşağıda belirtilen iptal ve cevap şıkkındaki düzeltmelerin göz önüne alınarak, değerlendirmelerin buna göre yapılması uygun görülmüştür.  Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.  İptali ve düzeltilmesi uygun görülen soru ve açıklamalar:

  1) C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavının A kitapçığındaki; 51 ve 67 no’lu sorular ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 44 ve 60 no’lu sorular hatalı bulunmuş ve iptal edilmesine karar verilmiştir.

  2) İşyeri hekimliği sınavının A kitapçığındaki; 28 no’lu sorunun cevabının A şıkkı yerine C şıkkı olmasına, buna karşılık gelen B kitapçığındaki 74 no’lu sorunun cevabının A şıkkı yerine C şıkkı olmasına karar verilmiştir.

  3) İşyeri hekimliği sınavının A kitapçığındaki; 70 no’lu sorunun cevabının D şıkkı yerine B şıkkı olmasına buna karşılık gelen B kitapçığındaki 65 no’lu sorunun cevabının D şıkkı yerine B şıkkı olmasına karar verilmiştir.

  4) A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavının A kitapçığındaki; 96 no’lu sorunun cevabının D şıkkı yerine B şıkkı olmasına buna karşılık gelen B kitapçığındaki 26 no’lu sorunun cevabının D şıkkı yerine B şıkkı olmasına karar verilmiştir.

  5) B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavının A kitapçığındaki; 98 no’lu sorunun cevabının D şıkkı yerine C şıkkı olmasına buna karşılık gelen B kitapçığındaki 42 no’lu sorunun cevabının D şıkkı yerine C şıkkı olmasına karar verilmiştir.

  6) C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavının A kitapçığındaki; 56 no’lu sorunun cevabının B şıkkı yerine D şıkkı olmasına buna karşılık gelen B kitapçığındaki 49 no’lu sorunun cevabının B şıkkı yerine D şıkkı olmasına karar verilmiştir


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica