Soru : 2 Ocak İsg Uzmanları Belge Ücretleri

demır seda

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar biri nerden girip neler yaptığını banada anlatabilir mi

LEVENT SAYIN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar parayı yatırdıktan sonra isg katip girip sertifika sorgula,yetki belgesi sorgula ekranına mı tıklamamız gerekiyor.detaylı olarak yapan arkadaslarımızdan birisi yazarsa seviniriz.

R.KARADAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Evet, sistem aktifleşmiş. Sertifika onaylı görünüyor.
Yalnız sertifika "detay yazdır" bölümünde, alt kısımda zorunlu olan bazı işlemlerin yanında "Hayır" yazıyor. Bu herkeste böyle mi, bu belgeleri verecek miyiz?
Benim C sınıfı sertifikamın olduğu zamanda detay kısmında bendede zorunlu olan maddelerin hepsinde "hayır " ibaresi vardı. Ancak 5 yıldan sonra vize yaptırdığımda hepsine evet yazılmıştı. Sanırım buda böyle olacak. Ya vize zamanı vize yaptığınızda yada Bir üst sınıf için eğitim alıpta kurum evrakları gönderdiğinde düzelecek. Tahminim bu yönde. Böyle kalmasında herhangi bir sıkıntı olmuyor ama ondan eminim.

ahmet semi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar parayı yatırdıktan sonra isg katip girip sertifika sorgula,yetki belgesi sorgula ekranına mı tıklamamız gerekiyor.detaylı olarak yapan arkadaslarımızdan birisi yazarsa seviniriz.
isg katip giriş kısmından e devlet şifresi ile giriş yapılır.
çıkan yerde giriş e tıklayın.
soldaki menüden sertifika yı tıklayın
sizin isminizi olduğu kısımdan belgenizi görüp o yazının üstüne basarak üstten sertifikayı indir e tıklayarak arkaplan seçiniz.
daha sonra tekrar aynı işlemler yapılarak e imzalı sertifikayı indirmeniz gerekiyor.
Biraz uzun oldu ama.. Kolay gelsin.

R.KARADAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İsg katipe giriş yaparken girişi tıklamanız gerekn bir pencere açılıyor o pencerede sertifika türünüzü görebilirsiniz. giriş yaptığınızda sertifikaları tıklarsanız eğer sistemde aktifleşmiş ise c sınıfı sertifikanızı belirten satırım altında b sınıfı seertifikanızı belirten satırda olacaktır.

Ali Kemal Çetiner

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ödemeyi ben bugün yapmıştım henüz açılmamış tahminimce 1 gün sonra açılır.

Şevket GÖZÜDOK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
e-imzalı sertifika yazdırmıyor alamıyoruz sertifikayı ancak sertifika detay raporu veriyor...

rgul2017

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Herkese Merhaba
Sınavda başarılı olanlar için bugün belge ücret ödemeleri Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilât Hesabına yatırılmaya başlanacak .Bu işlemi gerçekleştiren arkadaşlar bilgi verebilirler mi 2015 deki ücretlerle mi ödeme yapacağız ?Ödeme yaptıktan sonra İSG KATİP e kaydımızı nasıl yapacağız deneyimli büyüklerim yardımcı olabilir mi ?
Şimdiden teşekkür ederim belgelerimiz hayırlı olsun :)
İyi Çalışmalar Dilerim.

Not: Belge ücretlerine ilişkin 2015 rakamları
http://www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2015yılıbelgeucretleri
hocam ben dün yatırdım ücreti. 413 tl ziraat bankasına yatırıyorsunuz. e devlet şifresi ile isgkatip sistemine giriş yapmanız gerekiyor. ben dün giriş yaptım isteğiniz incelemeye alındı 3 iş günü içinde tekrar deneyin yazdı. bügün tekrar giriş yaptım ve sisteme girişim onaylandı. kişisel bilgiler farklı olabiliyor. sisteme giriş yapınca düzeltmenizi tavsiye ederim. iyi günler

rgul2017

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bankadayım 3 aralık sınavı için bugün yatırılacak diyordu ismim yansımamış banka personeli adınız çkmıyor diyor. Benzer durumda olan var mı?
bende dün yatırdım benim adım çıktı benden bir önceki arkadaşın adı çıkmamış bence ara ara deneyin düzelecektir.

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar rica ediyorum küçük harflerle yazışalım.
Tamamı büyük harflerle yazılan mesajlar forum kuralları gereği onaylanmamaktadır. Mesajlarınızı silmek istemiyorum, emek verip yazıyorsunuz lakin her defasında küçülterek onay vermekte bizim için yorucu oluyor.

Özge tekgül

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Ben de bu sabah ugradım bankaya ve benim de adım tanımlı değildi,yarın yine deneyecegim

mustafa kaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
internet bankacılığında yapabilrsiniz sanımrım. ödemeler kısmına gelin ordan yönlendiriliisniz

i_yüce

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hata: Rapor yükleme başarısız oldu.
Sunucu belleği dolu.
D:\isgyhRaporlar\SyPersonsDetay.rpt

Böyle bi hata alan var mı :şaşırma:

Şevket GÖZÜDOK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sürekli olarak deniyorum ama bende de aynı hata veriyor sertifika yüklenmiyor

vozzkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hata: Rapor yükleme başarısız oldu.
Sunucu belleği dolu.
D:\isgyhRaporlar\SyPersonMainSerDetay.rpt ve sertifika butonu aktif değil

M.Fatih Arslan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Demek ki benim gibi yeni kazananlar sürekli karıştırıyor sistemi, dayanamadı server :kirbac:

vozzkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
explorerdan rapor yazdırdım

stimpy99

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
E imzalı sertifika yazdırabilen varmı?

Şevket GÖZÜDOK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yazdırmıyor sadece sertifika detay raporu veriyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.