Soru : 2 Ocak İsg Uzmanları Belge Ücretleri

M.Fatih Arslan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Ben de yatırdım internet şubeden.
Şimdi bu ücreti ödeyenler kesin belge alıyor mu, yoksa ayrı bir degerlendirmeden geçeçek miyiz? Bir komisyondan bahsediliyor, bu alanda çalışma yetkinliğimiz olup olmadığına karar veriyormuş. Kriterleri nedir bilmiyorum ama.

Mithat Ünaloğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende banka şubesinden yatırdım ücretimi . arkadaşlar bilen varmı belge numaramızı nasıl göreceğiz hangi sorgudan anlayacağız ..

Yeliz Çelik

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
bende banka şubesinden yatırdım ücretimi . arkadaşlar bilen varmı belge numaramızı nasıl göreceğiz hangi sorgudan anlayacağız ..

İSG katip sistemi üzerinden görebilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam ücreti yatırdıktan yaklaşık 3 gün sonra sistem aktif oluyor

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben de yatırdım internet şubeden.
Şimdi bu ücreti ödeyenler kesin belge alıyor mu, yoksa ayrı bir degerlendirmeden geçeçek miyiz? Bir komisyondan bahsediliyor, bu alanda çalışma yetkinliğimiz olup olmadığına karar veriyormuş. Kriterleri nedir bilmiyorum ama.
Fatih Bey öncelikle hayırlı olsun . Söylediğiniz gibi bir uygulama yok diye biliyorum sonuçta sınavda başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazandık ilk kez duydum bunu

Beysoy ALPER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Normalde İsg Profesyoneli ve Hizmet Alan İşyeri isgkatip'e ilk girişi gerçekleştirdikten sonra sistemin 3 iş günü içerisinde aktif olacağı bilgisi veriliyor ekranlarda. Ama sistem 1 gün içerisinde genelde tanımlanıyor. İnşaallah bunda da aynı olur süreç.

berna yerli

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar internet bankacılığım yok. banka şubesinden mi yatırıyorsunuz atm den mi?

Beysoy ALPER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar internet bankacılığım yok. banka şubesinden mi yatırıyorsunuz atm den mi?

Şubeden yatırdım ben. Kurumsal Tahsilat Hesabı diyorsunuz. Otomatik olarak T.C. kimlik numaranıza göre ödeyeceğiniz bedel sistem tarafından belirleniyor. İnternet Bankacılığı üzerinden yatırılıyorsa eğer, ATM den de yatırılır diye düşünüyorum.

Bu arada 1 iş günü içerisinde sistemin aktif olacağına inandığımı belirtmiştim ama bu kadar kişinin aynı anda ücret yatırması ve bunların sisteme işlenmesi uzun sürebilir. O yüzden 3 iş günü sürebilir.

stimpy99

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben bankadan yatırdım görevli bankacı internet şubesinden de yatırabilir dedi

stimpy99

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ücreti Yatırmama Rağmen Sorugulamada

03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVINDAN BAŞARILI OLDUNUZ. 02 OCAK 2017 TARİHİ İTİBARİYLE BELGE ÜCRETİNİZİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ..

Bu yazı çıkıyor banka dekontunuda kaybettim bir sorun olur sizce

Beysoy ALPER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Banka dekontunu Ziraat Bankası'ndan yeniden yazdırabilirsiniz. Devir teknoloji devri, böyle şeyler için telaş etmeye lüzum yok. Rahat olunuz.

Beysoy ALPER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sisteme işlendi arkadaşlar, şimdi gördüm.

R.KARADAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar İsg Katipte belgeler aktif hale gelmiş

M.Fatih Arslan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Evet, sistem aktifleşmiş. Sertifika onaylı görünüyor.
Yalnız sertifika "detay yazdır" bölümünde, alt kısımda zorunlu olan bazı işlemlerin yanında "Hayır" yazıyor. Bu herkeste böyle mi, bu belgeleri verecek miyiz?

ahmet semi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
M.Fatih Arslan,diğer akadaşlar sertifikayı yazdırabildiniz mi?
Evet, sistem aktifleşmiş. Sertifika onaylı görünüyor.
Yalnız sertifika "detay yazdır" bölümünde, alt kısımda zorunlu olan bazı işlemlerin yanında "Hayır" yazıyor. Bu herkeste böyle mi, bu belgeleri verecek miyiz?
Arkadaşlar sertifikayı yazdırabildiniz mi?
e imzalı sertifika inmiyor.

techin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sertifika detay raporunda bir sıkıntı var sanırım. Her şeye "Hayır" yazmışlar, zorunlu olanlara dahi

ahmet semi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Sertifika detay raporunda bir sıkıntı var sanırım. Her şeye "Hayır" yazmışlar, zorunlu olanlara dahi
bende de aynı ekran var.
ama o belgeleri zaten kurumlara vermiştik.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.