Tartışma : 19 Yaşındayım İsg Uzmanı Olmak İstiyorum

uğur yılmazz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar ben 19 yaşındayım ve 2 yıllık makine okuyorum birkaç sorum olucak 2 yıllık makine bitiminde tekniker olucam isg uzmanı tekniker alıyor mu yoksa okulunu mu okumak gerek yada sadece muhendis mi olabiliyor

uğur uzman

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar ben 19 yaşındayım ve 2 yıllık makine okuyorum birkaç sorum olucak 2 yıllık makine bitiminde tekniker olucam isg uzmanı tekniker alıyor mu yoksa okulunu mu okumak gerek yada sadece muhendis mi olabiliyor
hayır iş güvenliği bölümünü bitirirsen iş güvenliği teknikeri olursun ve kursa gidip sınava girersen c uzman olma şansın olur. makine bölümünden iş güvenlikçi olamassın.

Abdullah HATİPOĞULLARI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Kardeşim hiç heveslenme başka şeylere yönel ben insanları soğutmak istemem bu yıla kadarda herkese olmasını öneriyordum fakat bitti artık önü kapandı bir iki yıla lığlar mühendislik gibi yazık etme kendine derim ha bu benim şahsi fikrim yine araştır ama asgari ücrete çok çalışan bar haberin olsun.

uğur yılmazz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Kardeşim hiç heveslenme başka şeylere yönel ben insanları soğutmak istemem bu yıla kadarda herkese olmasını öneriyordum fakat bitti artık önü kapandı bir iki yıla lığlar mühendislik gibi yazık etme kendine derim ha bu benim şahsi fikrim yine araştır ama asgari ücrete çok çalışan bar haberin olsun.

internette maaşları hep yüksek okuyorum kime sorsam askeri ücrete çalışırsın diyolar kararsız kaldım bilmiyorum

YusufS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
işe duruma kişiye göre değişir. osgb asgari ücret teklif eder (ticari kuruluş ne kadar az verirsem o kadar iyi hesabında) siz kabul edermisiniz bilmem ama birileri çıkıp Allah bereket versin ben asgari ücrete çalışırım diyebiliyor. Bu da isg camiasını rahatsız ediyor. Ama herkes asgari ücrete çalışacak diye birşey yok.
Hakkında hayırlısı olsun

Abdullah HATİPOĞULLARI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
internette maaşları hep yüksek okuyorum kime sorsam askeri ücrete çalışırsın diyolar kararsız kaldım bilmiyorum
Kardeş biz işin içinde olanlara sor b sınıfı olabilsen direk tamam derim ama c sınıfı iş bulması zor bulursada asgari ücret ha bazıları 2500 3000 görüyor ama bu oran %10'u dur. İş güvenliği uzmanı olmak istiyorsan ol ama durum bu yani.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.