Etkinlik 19 Mart 2016 Tarihinde İstanbul'da Lojistik Sektöründe İsg Semineri Gerçekleştirilmiştir.

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Levent KAVLAK

  Levent KAVLAK TÜİSAG Üyesi  19 MART 2016 TARİHİNDE İSTANBUL'DA WIN EURASIA MATERIALS HANDLING FUARI KAPSAMINDA HANNOVER MESSE TARAFINDAN LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE İSG SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

  19 Mart 2016 Tarihinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde Hannover Messe tarafından düzenlenen Win Eurasia Materials Handling fuarı kapsamında lojistik sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri gerçekleştirilmiştir.

  Seminer programı çerçevesinde TÜRK LOYDU Dış Eğitim Uzmanı Cihan SANCAR, CTU (Cargo Transport Unit) Danışmanı Hamdi UZ, KUMPORT Sağlık,Emniyet,Çevre ve Yönetim Sistemleri Müdürü Meltem AKSOY ÇETİN, BP SEÇ/G danışmanı Reşat HÜNKAROĞLU ve KARINCA LOJİSTİK VE PETROL OFİSİ HSSE@Q (Sağlık, Güvenlik, Emniyet, Çevre ve Kalite) Yöneticisi Günay BULÇA konuşmacı olarak katılım göstermişlerdir. Fuar alanı içerisinde oluşturulan seminer forum alanına Lojistik sektöründe çalışmalar yapan İSG profesyonelleri ve fuar z iyaretçisi olarak katılım gösteren lojistik sektörü işverenleri, çalışanları ve üniversite öğrencileri oldukça yoğun ilgi göstermişlerdir. Win Eurasia lojistik fuarı ile iç içe yapılan seminer bilgilendirme amacının yanı sıra ziyaretçilerin yoğun ilgisi sonucunda farkındalık oluşturmak açısından oldukça faydalı geçmiştir.

  1.JPG2.JPG4.JPG5.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG18.JPG20.JPG


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica