Tartışma 18 Mayıs 2019 Dsp Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz

Sizce 18 Mayıs 2019 DSP Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kolay

Kullanılan: 3 4.5%
  • Orta

Kullanılan: 25 37.3%
  • Zor

Kullanılan: 39 58.2%

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .

Selda ikiz

TÜİSAG Üyesi
Son olarak da risk değerlendirmesi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır gibi bir soru vardı a şıkkında işveren toplu işyerlerinde avm gibi yerlerde risk değerlendirmesi yapmayan işyerlerini sgkya bildirir. Diyordu . Onu işaretledim ben hatırladıysanız yardımcı olur musunuz?

Necati Poyraz

TÜİSAG Üyesi
Son olarak da risk değerlendirmesi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır gibi bir soru vardı a şıkkında işveren toplu işyerlerinde avm gibi yerlerde risk değerlendirmesi yapmayan işyerlerini sgkya bildirir. Diyordu . Onu işaretledim ben hatırladıysanız yardımcı olur musunuz?
Aynen en mantıklısı o gibiydi toplu çalışma alanlarında başka bir işvereni şikayet etme yükümlülük olamaz

Byslii

TÜİSAG Üyesi
Sertifikayı nasıl alıyoruz arkadaşlar nereye başvurucaz bankaya para yatırılıyormuş sanırım. İkametgah dışı yerden alabiliyor muyuz

adiguzelfurkan

TÜİSAG Üyesi
merhabalar aralık dsp sınavı için ağırlıklı olarak hangi konulara çalışmak gerekir?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.