Tartışma - 18 Mayıs 2019 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz | Sayfa 29 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 18 Mayıs 2019 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Mayıs 2019 C Sınıfı Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 18 Haziran 2019.
  1. Kolay

oy sayısı 24
    14,9%
  2. Orta

oy sayısı 67
    41,6%
  3. Zor

oy sayısı 70
    43,5%
  1. Eren Aydıner

Eren Aydıner TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba , bende şimdi ziraatten 520 tl yapıldım , isg katipten herhangi bir başvuru yapmamız gerekiyormu şimdi sertifika için , yoksa kendiliğinden tanımlanıyormu , bilenler yeşillendirirse sevinirim ,

2. ali cansun

ali cansun TÜİSAG Üyesi

Artik isgkatibe kayitli kullanici bolumunden giris yapabiliyoruz duyurular kisminda yapmamiz gerekenler yaziyor bilgi guncellemeye tiklayip okudugunuz bolumu secip kayit dememiz lazim ama mezuniyet ekle kismindan mezuniyet eklencek mi onu bilmiyorum

3. ceren çelik

ceren çelik TÜİSAG Üyesi

e imzalanmadı diyor benim sertifikalar bölumunde çiktı da alamiyorum....belge olarak cikti alabilen var mı...

4. Sinan Vural

Sinan Vural TÜİSAG Üyesi

Bugün alo 170 i aradım bende aynı şeyi sordum 10 gün e-imza süresi olduğunu söylediler

ceren çelik bu yazıya teşekkür etti.
  5. Semra GÖKÇE

Semra GÖKÇE TÜİSAG Üyesi

E sertifika yüklenmiş çıktı aldım, görünce çok şaşırdım görüntüsü hiç güzel değil, arka planı ayrı indiriliyor nasıl bir yazılım yapmışlar, çok amatörce, kaç gündür bunu mu yazmaya çalışıyorlar hayret

6. ali cansun

ali cansun TÜİSAG Üyesi

Arka plani ayri indiriliyor derken ?

7. ali cansun

ali cansun TÜİSAG Üyesi

aynen sertifikalar çıkmış arkadaşlar sertifika basmak isteyenler aşşağıda ek olarak koyduğum yolu izlesinler. 2 tane arka plan var istediğimiz birini seçiyoruz herhalde ben öyle anladım basmak için.

Ekli Dosyalar:

8. Semra GÖKÇE

Semra GÖKÇE TÜİSAG Üyesi

Bu kadar zahmete ne gerek var peki onu anlamadım, logoyu sertifikanın üstüne basamıyorlar mı yani, kaç basamak yazmış bir de bunun dokümanını yapmış resimli

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica