Tartışma - 18 Mayıs 2019 B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz | Sayfa 10 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 18 Mayıs 2019 B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Mayıs 2019 B Sınıfı Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi Salı 21:06.
  1. Kolay

oy sayısı 18
    7,5%
  2. Orta

oy sayısı 48
    20,1%
  3. Zor

oy sayısı 173
    72,4%
  1. Fehmi Ünal

Fehmi Ünal TÜİSAG Üyesi

sınav tarihinden sonra 3 iş günü icinde itiraz edilebiliyor

2. fahri Güllü

fahri Güllü TÜİSAG Üyesi

3. Çiler Gençer

Çiler Gençer TÜİSAG Üyesi

Soru hatali degil

4. Can Sulukcu

Can Sulukcu TÜİSAG Üyesi

İptal edilen soru var mı yok mu nereden öğrenebiliriz acaba bilen var mı

5. buğra yuca

buğra yuca TÜİSAG Üyesi

Sonuçlar açıklandıktan sonra itiraz dilekçesi yazacak olan var mı? Gerekçeleriyle bir dilekçe oluşturabilirsek sevinirim.

6. Resul ÖZKAN

Resul ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

1 soruyla kalmışım bende. itiraz etmeyi düşünüyorum ama nasıl yapılacağını hangi soruya itiraz edebileceğimi bilmiyorum. Bu konuda ortak hareket edebiliriz.

7. hakan demircekmez

hakan demircekmez TÜİSAG Üyesi

kardeş yapsanda birşey değişmez sorular iptal olmamış artı süre geçti iptal olması için yani bu dakikadan sonra yapacağın birşey yok isterse yarım puandan kaybet, kazandın veya kaybettin, barajı geçtin ya da barajı geçemedin bu kadar basit aralıkta sınavda görüşmek dileğiyle...

8. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

soruları mail ile bize paylaşırmısınız

9. hakan demircekmez

hakan demircekmez TÜİSAG Üyesi

size tavsiyem sadece sorulardan gitmeyin, önceki senelerden çok farklı formatta artık sınav, soruları son bir haftada elekten geçirin derim nacizane, bu sınav özünde çok zor değildi lakin önceki sınavlarla mukayese edildğinde azcık daha karışıktı diyebiliriz, bu nedenle cuvalladık zaten, ama aralıkta sınavda başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız,bu sitedeki kaynaklara bakıldığında özünde hepsi güzel lakin işte değişikliklir olmuş birşeyler olmuş falan filan bizlere yepyeni kaynakçalar lazım yani yeni formata, yeni sınav şekline uygun bu formatta derlenmiş kaynakçalarla çalışmanın bizi başarıya taşıyacağını düşünüyorum, aralıkta sınav bir kırılma olacaktır. Bu sınavda birçok kişinin elendiği aşikardır. Yani önceki senelerin sınavlarına bakıldığında üç aşağı beş yukarı formatların benzeştiği görülüyor. Lakin bu sınavda aslında kolay olan bir soruda dahi tereddüt yaşadık. Ben bunu şuna benzetiyorum. Sınavda çok zorlara çalışır da insan kolaylar çıkınca afallar kalem dahi oynatamaz ya işte biz bu ölçüyü ayarlayamadık diye düşünüyorum. Biz önceki sınavların formatıyla çalıştığımızdan yeni çıkan bu yeni durum karşısında afallama yaşadık ve bu tedirginlik birçok soruda, doğru bildiğimiz sorularda dahi tereddüt yaşamamıza neden oldu..Ben sınavı böyel özetleyebilirim, buna göre kendimizi derleyeceğiz, yeni duruma göre düzenleyeceğiz, hedef aralıktaki sınav olacak...

ilkay koyunbakan bu yazıya teşekkür etti.
  10. ilkay koyunbakan

ilkay koyunbakan TÜİSAG Üyesi

Şu an sınav sorularına değil, sınav sonucunuzA itiraz ediyorsunuz. Optik formlarınıZ yayınlandı, onları kontrol edin, orada bir hata, okunmayan bir şey ya da netiniz eksik yazılmışsa itiraz edin.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica