Tartışma - 16 Aralık 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz | Sayfa 31 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 16 Aralık 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce 16 Aralık 2017 İşyeri Hekimliği Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 14 Ocak 2018.
  1. Kolay

4,9%
  2. Orta

33,2%
  3. Zor

62,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İ.Gökhan ŞAHİN

İ.Gökhan ŞAHİN TÜİSAG Üyesi

2. İ.Gökhan ŞAHİN

3. İ.Gökhan ŞAHİN

Hayrına şu 2017 Aralık İşyeri Hekimi sınavının Tam Olarak Görüp bir şekilde bana atacak bir arkadaş yok mu? Ekran görüntüsü olsa da olur?

4. İ.Gökhan ŞAHİN

Aralık 2017 işyeri hekimi tüm sınavını ösym'nin yayınladığı şekilde özelden paylaşabilir misiniz?

5. İ.Gökhan ŞAHİN

Hocam, hayrınıza 2017 Aralık işyeri hekimi sorularını ösym'nin sorduğu şekilde tam olarak özelden paylaşabilir misiniz? Ekran fotoğrafı da olur.

6. zafer yüksel

zafer yüksel TÜİSAG Üyesi

sınava girmediniz mi?

7. İ.Gökhan ŞAHİN

Hayır girmedim, çalışmak için istemiştim ama buldum başka bir yerden, ilginiz için teşekkür ederim hocam...

8. Bayram Melih

Bayram Melih TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları açıklanmış
    Herkese hayırlı olsun

9. sebnemferide

sebnemferide TÜİSAG Üyesi

İş yeri hekimliğine nasıl çalışılır :iris akademinin kitabını en az 3 kere okuyun.çıkmış soruları çözün.birde bu forumda çek kopart testleri ve denemelerden de hepsini değil ama bir kısmını cozun.

Mehmet Yumuşak bu yazıya teşekkür etti.
  10. zafer yüksel

zafer yüksel TÜİSAG Üyesi

App Store da işyeri hekimliği ile ilgili bir uygulama var. Ben de oradan baya destek aldım.. Biraz dağınık gelebilir ama sınav sonrası aslında nerdeyse tüm bilgilerin orda yer aldığını gördüm diyebilirim.. Tercih tabi..
    Sevgiler..

11. sebnemferide

sebnemferide TÜİSAG Üyesi

Ayrıca kitapta olmayan kkd yönetmeliği vs gibi çıkmış sorulara konu olan yönetmelikleri de okuyun

12. Ayşe Gürel

Ayşe Gürel TÜİSAG Üyesi

Bir önceki sınavda 30 soru yapmıştım. Ben de bir Ankaralı olarak bu akademinin notlarına çalıştım, sınavdan bir hafta önceki hafta sonu hızlandırılmış kursuna gittim ve Kanıt Akademinin ciddi hazırlanmış sınav sorularına da çalıştım. Dr. Abdullah İnan'ın da emek vererek hazırladığı güncel bilgiler de çok değerliydi. Toplam çalışma sürem ikibuçuk aydı ve 84 puan aldım.

Çalışırken deneme sınavlarında yapamadığım soruların yönetmeliklerini tek tek bulup okudum. En ufak merakımda birden fazla akademinin web sitesine girip okuyup notlar aldım. Öğrenmek için okudum. Neredeyse bu işin felsefesini anlamaya çalıştım. Hedefim 35 değil 50 soruyu yapmaktı.

Sıralamada 291 deyim. 58 alan arkadaşım 4000 lerde. Katılımcı sayısı 50000 ise bu sınav TUS kadar olmasa da artık zor bir sınav. Başarmak istiyorsanız çok ciddiye almalısınız. Kazananları cidden tebrik ediyorum, kazanamayanlara bir sonraki sınavda başarılar diliyorum.

13. YAŞAR ŞAFAK

YAŞAR ŞAFAK TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kazananlar için bundan sonraki süreç nasıl gelişecek ?lütfen cevaplarmısınız. yani kazananlar bundan sonra ne yapacaklar?

sebnemferide bu yazıya teşekkür etti.
  14. Gıyasettin Er

Gıyasettin Er TÜİSAG Üyesi

35 doğru ile geçtim çokk şükür. 34 doğru bekliyordum. Sıralama 2180.

15. Mehmet Ali Bilgen

Mehmet Ali Bilgen TÜİSAG Üyesi

40 doğrum var sıralama 664

16. Fatih Özgürel

Fatih Özgürel TÜİSAG Üyesi

Bu aşamadan sonra ne yapılıyor ve ne kadar sürede sertifikalar onaylanıyor bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

sebnemferide bu yazıya teşekkür etti.
  17. Tayfun Kermenli

Tayfun Kermenli TÜİSAG Üyesi

82 puanla gectim, 460. sıradayım, ilk sınavdan sonra çek kopart testlerin çok yararını gördüm, hazırlayanların eline sağlık.

18. Gıyasettin Er

Bu aşamadan sonra Çalışma bakanlığı duyuru yapacakmış. Sertifika ücretini belirtecekleri hesaba yatırıypruz. 2 gün sonrasında isg katip sistemine girme hakkı kazanmış oluyoruz sertifikamızı ordan indirebiliyormuşuz. Çalışma durumunda çalılacağımız kurumla ilgili bilgiler üzerinden isg katip sistemine sözleşme bilgileri giriyoruz. Anladığım kadarı ile imzalı bir kağıt sertifika falan olmuyor. İsg katip üzerinden herşey.

sebnemferide ve Fatih Özgürel bu yazıya teşekkür etti.
  19. Gıyasettin Er

isg katip sınav durumu sorgula kısmından ara ara sorgulama yapılması gerekiyor kişi kişi bankaya bilgilendirme yapılıyor ziraat Bankası kurumsal hesaba isminiz bildirildi ödeme yapabilirsiniz şeklinde duyuruyu görünce oradaki hesaba ödeme yaparsınız

Fatih Özgürel, sebnemferide ve Miray comert bu yazıya teşekkür etti.
  20. Fatih Özgürel

Fatih Özgürel TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler bilgi için. Galiba genel bi duyuru olmayacak kişi kişi olacak. Acaba bankaya isminiz bildirildi ödeme yapabilirsiniz denen var mı?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica