Tartışma - 16 Aralık 2017 C Sınıfı Sınav Sonucunuz Nedir? | Sayfa 3 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 16 Aralık 2017 C Sınıfı Sınav Sonucunuz Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

16 Aralık 2017 C Sınıfı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Anketin kapanma tarihi Perşembe 12:17.
  1. Geçtim :)

52,0%
  2. Kaldım :(

48,0%
  1. Mehmett Eminn Öztürkk

Mehmett Eminn Öztürkk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. Bugün açıklanan sonuçla c sınıfı iş güvenliği belgesi almaya hak kazandım. Fakat şöyle bir durum var ben şu an çalıştığım işten kaynaklı bu belgeyi kullanmayacağım yani ihtiyacım yok. İşsiz iken başvurmuştum ve kurs ücretini yatırdığım için de mecburen kursa gittim sınava girdim geçtim. Şimdi ben mümkün olduğunca sonraya atmak istiyorum bu belgeyi alma işini. 400-500 tl para veriliyormuş evlilik sürecindeyim o kadar parayı işime yaramayacak bir belgeye şu an için verecek durumda değilim. Sormak istediğim şu ki biz bu belgeyi belirli tarihler arasında almak zorunda mıyız yoksa sınavı geçtiğimiz için istediğimiz zaman alabilir miyiz? Almadığımız durumda Herhangi bir hak kaybımız oluşur mu?

2. merve nuray

merve nuray TÜİSAG Üyesi

37 doğru 13 yanlış

3. Yılmaz Bozacı

Yılmaz Bozacı TÜİSAG Üyesi

1 yıl zamanınız var parayı yatırma konusunda.

Mehmett Eminn Öztürkk bu yazıya teşekkür etti.
  4. 1Burak1 TORUNOĞLU

1Burak1 TORUNOĞLU TÜİSAG Üyesi

Bos mu :)

5. İsmail Abak

İsmail Abak TÜİSAG Üyesi

Sukurler olsun 82 ile gectik sinavi burda not paylasan butun arkadaslara tesekkurler. Kaybeden arkadaslar uzulmeyin 5. girisimde anca kazanabildim. Saygi ve sevgilerle

6. Erkan Hakan

Erkan Hakan TÜİSAG Üyesi

Neye göre 1 yıl. Kaynak varmı ?

7. Erkan Hakan

Erkan Hakan TÜİSAG Üyesi

vmy35 bu yazıya teşekkür etti.
  8. Erkan Hakan

Erkan Hakan TÜİSAG Üyesi

Buda Nisan 2017 sınavında ilişkin veriler. Görüldüğü üzere İş yeri hekimi ve diğer salık personelinde ortalama artarken. B sınıfında 33 den 29 a, C sınıfında 30 dan 27 ye düşmüş. Sağlıkçılarda hem baraj düşük hemde sınav zorluğu düşürülürken. B ve C de indirim değil bindirim yapılmış.

vmy35 bu yazıya teşekkür etti.
  9. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Merhaba arkadaşlar.
    Rica ediyorum konu içerisinde ikili atışmalara girerek, tartışılan konuyu dağıtmayalım ve diğer arkadaşlarımızın zamanını çalmayalım.
    Sizlerin iletişimde aksaklık olmasın diye sınav tartışma konularını moderatör denetiminden geçirmeden direk yayınlıyoruz. Buraya yazılan mesajların tamamını değerlendirme şansımız olmuyor bu nedenle.
    Bu durumda sizlere görev düşüyor. Forum kurallarına aykırı olan, ikili tartışmalar olan, hakaret ve küfür içerikli mesajları lütfen yönetimi şikayet ediniz.
    Bizler de gereğini yapalım.
    İyi çalışmalar diliyorum...

Yeliz Çelik bu yazıya teşekkür etti.
  10. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Sıkıntılı gördüğüm mesajların tamamını sildim. Gözümden kaçan mesaj varsa lütfen yönetime şikayet edin sizlerde.
    Bu tip mesajların devamı halinde, mesajı yazan kişiye uyarı puanı vermek zorunda kalacağım.

11. İlknur yalçınkaya

İlknur yalçınkaya TÜİSAG Üyesi

B sınavını kazanan 1698
    C sınavını kazanan 6111 kişi

12. H Kerim CAN

H Kerim CAN TÜİSAG Üyesi

13. Mehmett Eminn Öztürkk

Yılmaz Bey bu bilgiye nereden ulaşabiliriz? 1 yıl zaman olduğu bilgisine.

14. Yılmaz Bozacı

472₺ Zam gelmiş sessiz sedasız.

15. Yılmaz Bozacı

472₺ Zam gelmiş sessizi sedasız.
    Arkadaş facebooktaki gibi rakamı yanlış yazınca düzeltilmiyor mesaj da silinmiyor kaldı öyle

16. Erman DEĞİRMENCİ

Erman DEĞİRMENCİ TÜİSAG Üyesi

B sınıfı sınavında 68 le kaldım 1077. sıradayım tahimince 1000 kişi falan vardır geçen o kadar yüksek sayılarda değil

17. Mehmett Eminn Öztürkk

Yani 1 yıl süre yok mu? Anlayamadım

18. Erkan Hakan

Erkan Hakan TÜİSAG Üyesi

Hocam onunla ilgili bir süre belirten resmi bir kaynak bulamadım. En mantıklısı mesaj yada tel. ile sormanız olacaktır (öğrenip burayada yazarsanız iyi olur).

Mantiken sınav kazanılmış bir haktır. Bunun için süre olmaması gerekir -ki süre olsa bile 5 yıl olabilir. Bunun için 2 neden görüyorum. 1- Sertifika geçerlilik süresi 5 yıl sonra vize gerekiyor. 2- Para alacaklarında zaman aşımı 5 yıl (TC kimlik numarası Ziraat bankasına bildirilince 5 yıl kalır diye düşünüyorum)

Dediğim gibi bunlar kişisel yorumum konuyu net olarak bilen üstatlarımız okursa kesin cevabı vereceklerdir.

Last edited by a moderator: 15 Ocak 2018 09:06
    Mehmett Eminn Öztürkk bu yazıya teşekkür etti.
  19. Mehmett Eminn Öztürkk

Pazartesi günü eğitim aldığım kursu arayıp öğreneceğim inşallah hocam, buraya da yazarım. Teşekkürler.

20. Nair Burak Bıyıklı

Nair Burak Bıyıklı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba... 68 le kaldım ve bu durum gerçekten can sıkıyor... İptal olan veya olması ihtimali olan soru var mı yada itirazdan birşey çıkar mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica