Tartışma - 16 Aralık 2017 B Sınıfı Sınav Sonucunuz Nedir? | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 16 Aralık 2017 B Sınıfı Sınav Sonucunuz Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

16 Aralık 2017 B Sınıfı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 18 Ocak 2018.
  1. Geçtim :)

43,9%
  2. Kaldım :(

56,1%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin

16 Aralık 2017 B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına giren üyelerimiz bu konu başlığı altında sınavdan kaç puan ile geçip yada kaç puan ile kaldığını duyurabilir ve anketimize katılabilir.

2. Ahmet Akın ALBAYRAK

Ahmet Akın ALBAYRAK TÜİSAG Üyesi

ya 35 doğru hesapladım ayrıca 2-3 soruyuda degıstırdıgımden dogru mu yaptım hatırlamıyorum. suphem sınırda oldugumdan eger yanlıs hatırlama ıhtımalıne karsı o dogru yapmıs olabılecegım sorular, umarım gecmısımdır.

3. Ahmet Akın ALBAYRAK

Ahmet Akın ALBAYRAK TÜİSAG Üyesi

ayrıca gecme oranı bekledıgımden fazla gorunuyor ankete gore :):) sevındım

4. volkan_01

volkan_01 TÜİSAG Üyesi

Bende 1 soruda net olarak hatırlamıyorum ama %90 doğru şıkkı yaptım gibi geliyor.eger o doğru ise 35 doğru ile geçmiş olacağım merak ve sabırla açıklanacağı günü bekliyor olacağız.umarim herşey gönlünüzce olur arkadaşlar...

vmy35 bu yazıya teşekkür etti.
  5. erhan ayaz

erhan ayaz TÜİSAG Üyesi

Sorular çok zor, artık Ösym kelime oyunları da yapmaya başladı. Zamanında 26 soru yapıp 9 soru iptali ile uzman olunuyorsa , İsg alanında değerli ve yetkin kişilerin de baskısıyla acilen sınav barajının 60'a çekilmesi yönünde kamuoyu oluşturulmalıdır.

yusuf delişbaş bu yazıya teşekkür etti.
  6. Önder Ak

Önder Ak TÜİSAG Üyesi

38 doğru ile sanırım gecicem. Daha öncede söyledim ne kalan üzülsun nede geçen sevinsin garip bir sınav. Şahsen sevinemiyorum. Çalışan geçer diyecegimiz bir sınav da değildi bence. Diger alanlarda sınıf ayrımı yokken neden bizde var buna kafa yoralim 4 sene sonra yine aynı terane 35 yaşına gelecez isg de 7 8 sene yine staj yine sınav kurs tam bir komedi ve para döngüsü

erhan ayaz bu yazıya teşekkür etti.
  7. tarık aksu

tarık aksu TÜİSAG Üyesi

aynı durum bende de var 34.soruyu doğru yapmışsam eğer geçicem :( kalırsam da üzülmem çünkü sınav çok alakasızdı.

8. tarık aksu

tarık aksu TÜİSAG Üyesi

puanı aşağı çekmek değil de soru sayısının arttırılması yönünde revize edilmesi gerekir diye düşünüyorum.

9. erhan ayaz

erhan ayaz TÜİSAG Üyesi

O da bir çözüm ama en azından mağduriyetleri gidermek ve şikayetleri önemsemek adına 50 soru üzerinden 60 barajı derhal uygulamaya konmalıdır, ileriki tarihlerde 60 ya da 75 soru üzerinden revize edilmelidir.

10. volkan_01

volkan_01 TÜİSAG Üyesi

bence çalışma ortamında en çok karşılaşılan konular hakkında sınav soruları ağırlıklı olursa hem uzmanı iyi denetlemiş olurlar hemde sınava çalışırken aktif çalışma hayatında işimize yarar bilgi toplamış oluruz diye düşünüyorum...

11. volkan_01

volkan_01 TÜİSAG Üyesi

Umarım hakkımızda hayırlısı ne ise o olur inşallah artık sınav sonuçlarını bekleyeceğiz şimdilik başka bir çaremiz yok gibi ben üzülürüm çünkü 3. girişim...

12. Suat ÜMİT

Suat ÜMİT TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    16 Aralık B sınıfı uzmanlık soruları ile ilgili olarak herhangi bir kuruma itirazda bulunan, yada konuyu idari mahkemeye taşıyan/taşımak isteyen var mı?

13. Suat ÜMİT

Suat ÜMİT TÜİSAG Üyesi

Özellikle 1 sorudan dolayı baraj altında olanlar var mı?

14. KAAN GÜNERKAN

KAAN GÜNERKAN TÜİSAG Üyesi

Son 3 sınavdan 2'sinden 33 doğru ile kaldıktan sonra 16 aralık sınavından da 34 ile kalmanın haklı gururunu yaşıyorum :)

15. Suat ÜMİT

Suat ÜMİT TÜİSAG Üyesi

Biyolojik etkenler ile ilgili sorudan( Grup 1-Grup 2 -Grup 3 .......) puan alamayan varsa ve bundan dolayı 34 doğrudan kalan var ise idari mahkemeye dava açabilirsiniz, zira soruda adı geçen yönetmelikte tüberküloz grup 2 ve grup 3 altında değerlendirilmektedir.

16. Suat ÜMİT

Suat ÜMİT TÜİSAG Üyesi

Yönetmeliğin Ek -III nde 4 adet tuberculosis bakterisinnden 3 ' ü Grup 2 altında yalnızca 1 ' i Grup 3 altında gösteriliyor.

17. Suat ÜMİT

Suat ÜMİT TÜİSAG Üyesi

Genel bir bakışla , tüberküloz topluma yayılma ihtimali göz önüne alındığında mantıken Grup 3 içinde değerlendirilebilir dense de , soruda yönetmelik adı verildiğinden yönetmelik bağlayıcıdır. Yönetmeliğin hiç bir yerinde Tüberküloz yalnızca Grup 3 içinde yer alır diye bir ifade yok

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica