Tartışma - 15 Aralık 2018 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz | Sayfa 30 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 15 Aralık 2018 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

15 Aralık 2018 C Sınıfı Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 7 Ocak 2019.
  1. Kolay

oy sayısı 24
    9,6%
  2. Orta

oy sayısı 75
    29,9%
  3. Zor

oy sayısı 152
    60,6%
  1. ibrahim helvaci

ibrahim helvaci TÜİSAG Üyesi

#CsınıfıUzmanSuresiUzatılmalı
    Tum isg profesyonellerinin destegini bekliyoruz.

2. ibrahim helvaci

ibrahim helvaci TÜİSAG Üyesi

#CsınıfıUzmanSuresiUzatılmalı
    Tum isg profesyonellerinin destegini bekliyoruz.

3. glcnm

glcnm TÜİSAG Üyesi

Sanirim 5 yıllık bi suresi var alo 170 öyle demisti ayrica belge ucreti 520 lira olmus bu nedir ya

4. glcnm

glcnm TÜİSAG Üyesi

Sanirim 5 yıllık bi suresi var alo 170 öyle demisti ayrica belge ucreti 520 lira olmus bu nedir ya

5. sinan bayraktarr

sinan bayraktarr TÜİSAG Üyesi

cevap anahtarları yayınlandı ..ösym sayfasında..

6. Slymn cgr

Slymn cgr TÜİSAG Üyesi

cimer e bende yazdım ama sonuç yok cevabı yönetmelikte olmayan sorular(34D 16 Y) ile kalmak çok koyuyor.

ahmet durmaz bu yazıya teşekkür etti.
  7. ahmet durmaz

ahmet durmaz TÜİSAG Üyesi

1 yanlış için tekrar sınava gireceğiz üstelikde bir sonraki sınavda yine kafalarına göre cevap yayınlarlasalar ne olacak

8. ali cansun

ali cansun TÜİSAG Üyesi

Benimde korkum o çünkü bilgiye dayali sormuyorlar ve sorularinin cevaplari yanliş hiç güvenim kalmadi

ahmet durmaz ve sinan bayraktarr bu yazıya teşekkür etti.
  9. Vatan Aşkın

Vatan Aşkın TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar daha önce de yazdım. Şu anda da yazıyorum. İnşaatta paslı çivi tehlikesi vb tehlikesi vardır. Bunun nedeni de C. tetani denene biyolojik bir etkendir. Bilginize.

10. Arda Salman

Arda Salman TÜİSAG Üyesi

Bende sınavı yeni kazandım, ama ortalık öyle karışık ki C sınıfı işsiz kalacak deniyor. Tehlikeli sınıfa bakma süresi uzatılmamış. Sınavı geçmeyenler üzülmesin.

11. Slymn cgr

Slymn cgr TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar daha önce de yazdım. Şu anda da yazıyorum. İnşaatta paslı çivi tehlikesi vb tehlikesi vardır. Bunun nedeni de C. tetani denene biyolojik bir etkendir. Bilginize.

belki haklı olabilirsiniz ancak yönetmelikte yazmayan bişeyi dolaylı olarak nasıl doğru kabul edebiliriz.yada inşaattan anlamayan biri buna nasıl cevap verebilir.dolaylı yoldan doğru olsa bile bu şekilde soru sorulmaması gerekir sınav etiğine aykırı.

Ekin eser bu yazıya teşekkür etti.
  12. SAVAŞ ŞAHİİNN

SAVAŞ ŞAHİİNN TÜİSAG Üyesi

AYNEN ÜSTAD. Nerede nasıl çalışıyor önce onu öğrensek keşke :) tehlikelilere C SINIFI BAKAMIYOR İŞSİZ KALDIK! yapmayın böyle şeyler. ümit
    Sınava kolay demiştim. Cevap yazmıştın. Trollük diye yine. Hala konuşuyorsun aynı şekilde. Normal böyle kalman konuşmaktan çok icraat gerektiren bir şeydi. Çalışanlar yaptı. Size kalırsa ÖSYM kafasına göre soru yapıyor CEVAPLARI YANLIŞ VERİYOR! böyle yollara başvurarak bir yere varamazsın.Oyunu onların kuralına göre oynamak zorunda olduğun zaman onlara uy. Sonra bildiğini yap. ****kesildi****. Bu forumu sınava girmeyen insanlar okuyacak. ***kesildi***. 68 puanla kaldım bir soru için giricem vsvs. KURAL NEYSE O 70 alsaydın kimse sana kalacaksın diyemezdi değil mi? 68 aldım diye sitem etmene gerek yok. Aslında edebilirsin ama ÖSYM YALAN. sınav YALAN. SORU YALAN. diyerek bir yere varamazsın. MANTIK denilen şeyi çözmen gerek. NEREDE MANTIK YAPMAMAN gerektiğini de sorular için söylüyorum bunu. ***kesildi***. Yazdıklarım sana ağır gelebilir problem değil. Önemli olan seni ne kadar hırslandırdığı. Geçmiş olsun. BOL BOL OKU VE TEST ÇÖZ 2010 ÇIKMIŞ SORULARDAN BAŞLA HER SENİN ÇIKMIŞ SORUSUNU BULABİLİRSİN ARAŞTIR ÖĞREN VE CİDDİ ANLAMDA TEKRAR TEKRAR TEKRAR YANLIŞ YAP O YANLIŞI ÖĞRENENE KADAR YANLIŞ YAP SONRA İSTESEN DE YAPAMAZSIN. ***kesildi***. BAŞARILAR.

Last edited by a moderator: 17 Ocak 2019 03:27
  13. ali cansun

ali cansun TÜİSAG Üyesi

haklısın böyle düşününce inşaatta biyolojik etken dahil olabiliyor. ama işte insan 1 soruyla kalınca mesela asit sorusu nasıl oluyor onuda biri açıklayabilirse iyi olur ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica