Soru : 14 Aralık sınavına başvuruda sorun yaşıyorum.

Emin İPEK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim bir sorunum var.

İSG yüksek lisans yaptım, 14 Aralık'ta B sınıfı sınavına girmek istiyorum.

Yüksek Lisans diplomam yeni, 2019 tarihli, e-devlette görünüyor, çıktısını alıp isg katip'e yükledim sorun çıkmadı. Ama lisans diplomam 1980 tarihli. Dolayısıyla e-devlette görünmüyor ve oradan çıktı alıp tarayıp isg katip'e yükleyemiyorum. Diplomamın kendisini tarayıp sisteme yüklüyorum, onu da kabul etmiyor. Kırmızı yazı ile "İncelendi/Sağlanmadı" şeklinde yazı çıkıyor. Aynı durumda olan ya da ne yapmak gerektiğini bilen var mı?

Diplomamda, yurtdışı kullanımlar gereği, MEB'in üniversiteyi ve dekanın imzasını, Dışişleri Bakanlığı'nın da MEB'i onayladığı imza ve mühürler de var. Sağlam diploma yani :) Ama isg katip'e kabul ettiremedim henüz.

İsmail UYGUR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Üniversitenizin öğrenci işlerini arayıp onlara sorun derim. Sizinki kadar eski değildi fakat, benim diplomam da e-devlet uygulamasından öncesine ait olduğu için sistemde görünmüyordu. Öğrenci işlerini arayıp durumu aktardıktan birkaç gün sonra diplomam görünmeye başladı. O tarihe kadar sistemde lise mezunu olarak göründüm.

Pelin Kısa

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
dosyayı yüklerken dosya adının ingilizce karakter olması gerekiyor. ben de ilk yüklemede dilekçe yazmıştım dosya adına aynı uyarıyı verdi. dilekce yazınca yükledi. türkçe karakter ise dosya adı değiştirerek deneyebilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.