Tartışma : 14 Aralık 2019 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

14 Aralık 2019 C Sınıfı Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kolay

Kullanılan: 23 15.5%
  • Orta

Kullanılan: 62 41.9%
  • Zor

Kullanılan: 63 42.6%

• Kullanılan toplam oy
    148
  • Anket kapatılmış .

Mustafaendüstri

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bugun 13 şubat sınavin aciklanmasi, uzerinden baya zaman gecmesine ragmen ziraate bankasi sistemine düşmemişim aynı durumda olan var mi Bunun icin ne yapmaliyiz? Konu hakkinda bilgisi olan bilgi gecerse cok sevinirim
bende aynı durumdayım. başvuru aşamasında hala güvenlik soruşturmasında yazıyor. Bakanlığı aradım. komisyon oluşturulup güvenlik soruşturması yapılacakmış ne zaman sonuçlanır belli değil dediler. anayasa mahkemesi iptal etmiş güvenlik soruşturmasını bunlar hala neyin kafasındalar. üstelik kamuya memur almıyorlar.

Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

Hüseyin Serdar Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende aynı durumdayım. başvuru aşamasında hala güvenlik soruşturmasında yazıyor. Bakanlığı aradım. komisyon oluşturulup güvenlik soruşturması yapılacakmış ne zaman sonuçlanır belli değil dediler. anayasa mahkemesi iptal etmiş güvenlik soruşturmasını bunlar hala neyin kafasındalar. üstelik kamuya memur almıyorlar.
Arkadaşlar konunun ehemmiyeti uzerine yazma geregi duydum. Soyle ki bir tanidigim KHK ile ihrac olmustu. Kendisi daha sonra adli yonden sorusturma geçirdi. Hakkinda kovusturmaya gerek olmadığı karari verilmis. Kendisi de bu sınava girmiş ve kazanmis. Sistem ayni uyarıyı verip duruyormus. Aradiginda kendisine dilekçe vs vermesini istemişler. O da bu aldığı belgeyi iletip uyariyi kaldirtmis. Bilginize

Mustafaendüstri

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar konunun ehemmiyeti uzerine yazma geregi duydum. Soyle ki bir tanidigim KHK ile ihrac olmustu. Kendisi daha sonra adli yonden sorusturma geçirdi. Hakkinda kovusturmaya gerek olmadığı karari verilmis. Kendisi de bu sınava girmiş ve kazanmis. Sistem ayni uyarıyı verip duruyormus. Aradiginda kendisine dilekçe vs vermesini istemişler. O da bu aldığı belgeyi iletip uyariyi kaldirtmis. Bilginize
Geçmişte bir ceza alınmışsa duzeltmiyorlar. bakanlık kendini mahkeme yerine koyuyor. ohal ve KHK lari gerekçe göstererek insanların belgelerini iptal ediyor yada vermiyor. kamuya alırken bile artık güvenlik soruşturması yapilmiyor. ama bakanlık özelde kendinde bu yetkiyi ve hakkı görüyor.

glos7777

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Hala değişen birşey yok güvenklik soruşturmasında yazıyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.