Tartışma : 14 Aralık 2019 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

14 Aralık 2019 C Sınıfı Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kolay

Kullanılan: 22 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 61 42.1%
  • Zor

Kullanılan: 62 42.8%

• Kullanılan toplam oy
    145
  • Bu anket kapanacak: .

Gül Bahar

TÜİSAG Üyesi
Merhaba,
A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı,İşyeri Hekimliği ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuş olup başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na bildirilmiştir.
İsmi bildirilen adayların belgeleri, anılan hesaba belge ücretlerini yatırmalarını müteakip 7 iş günü içerisinde İSG-KATİP’e tanımlanacaktır. Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.
Ayrıca, yapılan İSG sınavlarında başarılı olan adaylara belgeleri elektronik ortamda düzenlenecektir.
  • İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve İSG Eğitici sertifikası ücretleri 520 TL olarak belirlenmiştir.
  • Diğer sağlık personeli sertifikası ücreti 130 TL olarak belirlenmiştir.
  • Belge ücretleri T.C. Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal Tahsilat Hesabına TCKN ile yatırılacaktır. Döner sermaye hesabına IBAN numarası ile yatırılan ücretler kabul edilmemektedir.
Arkadaşlar 8 ocak 2020 tarihinde güncellendi;

İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve İSG Eğitici sertifikası ücretleri 590 TL olarak belirlenmiştir.
Diğer sağlık personeli sertifikası ücreti 147,5 TL olarak belirlenmiştir.

glos7777

TÜİSAG Üyesi
OSGB'den bir arkadaşı arayıp sordum, C sınıfı için ilk defa alınıyorsa güvenlik soruşturması sürüyor 7-10 gün dedi. ondan sonra isg katip sayfasında ziraat bankasına yatırabilirsiniz yazınca bankaya para yatırabiliyoruz. sonrasında da 1 hafta içinde belge alıonabiliyormuş.

Öncü Bakır

TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar sertifika geçerli yazıyor. E-İmzaya henüz gitmediği için sertifikamı indiremiyorum. Ne yapmam gerekli?
sertifikalarda detay yazdır bölümü var oradan sertifika çıkarabilirsiniz ya da kişi kartında kullanıcı bilgilerinde çıktı alabilirisiniz ben iki buçuk yıldır C olarak çalışıyorum E imza hiç aktif olmadı hep imzalanmadı görünüyor ancak onaylandı yazıyor..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.