12.09.2013 Tarihinde Sonuçları Açıklanacak Sınavlara Ilişkin Önemli Duyuru

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  12.09.2013 Tarihinde Sonuçları Açıklanacak Sınavlara İlişkin Önemli Duyuru

  EĞİTİM KURUMLARININ DİKKATİNE!


  18.08.2013 tarihinde düzenlenen İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarının sonuçları 12.09.2013 tarihinde açıklanacaktır.

  Açıklanan sonuçlara göre; sınavları kazanan kişilerin 17.09.2013 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal Tahsilat Hesabına belge ücreti olan 354,00 TL'yi yatırmaları, bu tarihten önce ücret konusunda herhangi bir girişimde bulunmamaları gerekmektedir.

  Yukarıda belirtilen ücretin yatırılmış olması, belge almaya hak kazanan adayların İSG-KATİP üzerinden yetkilerinin açılması ve bu kişilerin İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı sözleşmesi yapabilmeleri açısından yeterli olacaktır.

  Sınavları kazanan adayların belge talepleri ise, eğitim aldıkları kurumlar tarafından Genel Müdürlüğümüze iletilecek olup, bu konuda izlenecek yol hakkında 17.09.2013 tarihine kadar yayınlanacak ikinci duyurunun beklenmesi, bu tarihten önce belge talebi konusunda herhangi bir girişimde bulunulmaması gerekmektedir.

  Eğitim almaksızın sınava doğrudan katılan adayların ise 17.09.2013 tarihinden itibaren "Başvuru Dilekçesi" ne ek olarak "Diploma" ve "Nüfus Cüzdanı Fotokopisi" ile Genel Müdürlüğümüze başvurmaları yeterli olacaktır. İbraz edilecek diplomanın aslı ile birlikte getirilmiş olması şartıyla Genel Müdürlüğümüz yetkililerinden onaylı olması veya noterden onaylı olarak ibraz edilmesi gerekmektedir.


  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü


  Yetkilendirme Daire Başkanlığı

  Kaynak: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=egitim_kurumlarinin_dikkatine   
  Last edited: 17 Şubat 2014
  kayhankubat, karbon, mkekin1970 ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
 2. Hakan ÖZTÜRK

  Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

  Sanki sınavı kazandıkda birde 354 TL si kaldı...

   
  yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
 3. ttopdemir

  ttopdemir TÜİSAG Üyesi

  Geçelim de 354 kolay...:)

     

   
  kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
 4. Muhdgn

  Muhdgn TÜİSAG Üyesi

  bu 354 tl yi neden alıyorlar acaba?
  o kadar insan organize et, kitapçıklar bas, optik okuyucularla cevap anahtarlarına bak. Bunun karşılığı 30 tl.

  Sadece 1 sertifika çıktısı alıp göndermeyemi alıyorlar bu kadar parayı? Yoksa nasılsa mecbur bu koyunlar ne kadar çok istesek kardır mantığı ilemi alıyorlar?

   
  izzett ve Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica