temeluludogan | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme
temeluludogan
Son Etkinliği:
29 Haziran 2017
Katılım:
22 Mayıs 2013
Mesajlar:
0
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
3
Cinsiyet:
Erkek

Sayfayı Paylaş

temeluludogan

TÜİSAG Üyesi, Erkek

temeluludogan en son aktivitesi:
29 Haziran 2017
  1. Volkan Çakırca
   Volkan Çakırca
   Arkadaşlar Merhaba,
   Gedik Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği tezsiz yüksek lisansa giriş hakkı kazandım. Normalde 8000 civarı olan program ücretinin, grup oluşturduğun takdirde 4500'e inmesi söz konusu. Benim bir grubum vardı fakat onlar sınavda başarılı olamadıkları için yedek listesinin en sonlarındalar. Yeniden bir gruba dahil olmam lazım. Grubu olanlar veya grup oluşturmak isteyenler var mı?
  2. frdrn
   frdrn
   meraba ben de gedik üniversitesine başvuracağım sizin isminizi söylememiz yeterli mi indirim için az önce konuştum pazartesi başvurunun son günü olduğunu söylediler pazartesi gitmeyi düşünüyorum bi de ödemeyi de o gün mü yapmamız gerekiyo acaba
   1. temeluludogan
    temeluludogan
    Sadece on kayıt yapıyorlar yazdığım belgelerle giderseniz herhangi bir sorun olmaz evet ismimi verebilirsiniz.
    19 Eylül 2013
  3. ekrem
   ekrem
   Merhaba Ben de gedik ünversitesine kayıt yaptırmak ve indirimden yararlanmak istiyorum kayıt yaptırmak isteyen diğer arkadaşlardan haberdar mısınız? eğer mümkünse telefon numaranızı yazabilirseniz görüşelim?
  4. Burçin Reis
   Burçin Reis
   Merhaba, Gedik üniversitesine yüksek lisans için bu hafta ben de gideceğim. Önce arayıp konuşmak istedim fakat operatöre bağlanamıyorum bile. Siz konuşabildiniz mi? Devam zorunluluğu nasılmış? ve en önemlisi bu okula ulaşım nasılmış?
   1. temeluludogan
    temeluludogan
    Merhaba,dün görüştüm devam zorunluluğunu sormadım programa ya hafta içi 19:00-22:00 arasında ya da Cumartesi günleri tam gun olarak devam edilecekmiş sanırım bu kriteri biz seciyoruz.yer olarak e-5 kenarı yan yol olarak bilgi verildi Kartal köprüsünden yürüme 5-6 dk uzakliktaymis.
    Bilginize.
    17 Eylül 2013
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (C)
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica