Serçin YAPRAK
Tepkime puanı
1,005

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • İyi günler kolay gelsin ben iş sağlığı ve güvenliği 2. sınıf öğrencisiyim mezun olmak için yaptığım ödevim var onun için un fabrikası risk analizi lazım yardım edebilir misiniz acaba ?
  Merhaba Sercin Hanim,isg c sinifi sinavi icin egitim alindaktan sonra 3 senelik sart kaldirildi mi?agustos 2013 de egitim aldim 1 kere sinava girdim fakat kazanamadim, aralik 2016 da sinava girme hakkim var mi?yardimci olabilir misiniz?simdiden tesekkur edrrim...iyi gunler...
  Bugün gözüme çarpan bir bilgiyi paylaşmak istedim.İyi çalışmalar;
  17 Temmuz 2014 Tarihli ve 29063 Sayılı Resmî Gazete
  TÜZÜK
  2014/6574 Parlayıcı, Patlayıcı, Tehlikeli ve Zararlı Maddelerle Çalışılan İşyerlerinde ve İşlerde Alınacak Tedbirler Hakkında Tüzüğün Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Tüzük
  kolay gelsin ben form da bi konu hakkında üyelerden yardım isteyeceğim ama nereye yazman gerek
  Sn,Seçin YAPRAK,Zonguldak Üzülmez ocağındaki madenci yaralanması haberini tekrar forumdaki başlık veya mesaj numarasını veya profilime linkini yollar mısınız.Tam okurken siteden çıkıp tekrar geri dönmem gerekti.şimdi de haberinizi bulamıyorum.Tamamını okumak istiyorum.Teşekkürler,Selamlar.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.