Ozanozen
Son Etkinliği:
4 Ocak 2016
Katılım:
14 Aralık 2013
Mesajlar:
0
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
0
Cinsiyet:
Erkek
Web Sitesi:
Yaşanılan İlçe, İl:
İstanbul
Meslek:
İşletme Mühendisi

Sayfayı Paylaş

Ozanozen

TÜİSAG Üyesi, Erkek, Nereden: İstanbul

Ozanozen en son aktivitesi:
4 Ocak 2016
  1. Ozanozen kullanıcısının profilinde mesaj yok...
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Web Sitesi:
  http://www.ozanozen.com
  Yaşanılan İlçe, İl:
  İstanbul
  Meslek:
  İşletme Mühendisi
  Medeni hal:
  Evli
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (C)
  Lisans:
  İşletme mühendisi
  Firma/Kurum:
  SOSMAX
  İş Alanı – Özgeçmiş
  Ozan ÖZEN -İşletme Mühendisi (İTÜ) – İş Güvenliği Uzmanı (C) -Mevzuat ve Yönetim

  ozan@ozanozen.com

  - Kat Mülkiyeti Mevzuat ve Bina ve Tesis Yönetim Uzmanı
  - İşletme Mühendisi (İTÜ)
  - İstanbul Aydın Üniversitesi ABMYO Emlak ve Emlak Yönetimi
  - İş Güvenliği Uzmanı (C)
  - İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Bilirkişisi – Bina Yöneticiliği, Kat Mülkiyeti, Emlak Yönetimi
  - SİYODER Başkanı
  www.siyoder.org
  - www.KatMulkiyeti.Com Baş Yazarı


  Ozan Özen, 1974 yılında Almanya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1991′de Özel Üsküdar Fen Lisesi’ni bitirdi. 2000’de İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında ve sonrasında yayın ve iletişim, aydınlatma sektörlerinde yöneticilik görevi yaptı. 2002 yılında Maytur Turistik Tesisler A.Ş’de Tesis ve Bina Yönetimi Müdürü olarak sektöre adım attı. Değişik tesis ve rezidans binalarında yöneticilik görevleri yaptı. 2011 yılında gayrimenkul yönetimi sektöründe mevzuatın gelişmesi sebebi ile özellikle bu alandaki çalışan işgücünü eğitmek ve bilinçlendirmek amacı ile C Sınıfı İş Güvenliği uzmanlığı belgesini aldı.
  Halen İstanbul’da üst düzey bir rezidansın yöneticilik görevlerini yerine getirmekte, özellikle toplu yapı ve konut alanında hizmetler ve çözümler üretmek amacı ile danışman olarak görev yapmakta, Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Nisan 2007′de yayına başlayan ve Bina ve Tesis Yönetimi konularında ihtisas bilgileri veren tek portal www.katmulkiyeti.com ‘un yöneticilik görevini üstlenmekte, gayrimenkul sektöründe konut üreten firma ve yatırım ortaklıklarına yönetim planı, tesis işleyiş prosedürleri ve yaşam senaryoları hazırlamakta, SİYODER Apartman Site Rezidans ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.
  Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesindeki “Toplu Yapı Yöneticisi Yetiştirme Sertifika Programı” nda Site Yönetimi , Teknik Uygulamalar / Saha Hizmetleri / Enerji / İş Sağlığı Ve Güvenliği Uygulamaları Eğitimlerini vermektedir.
  Bununla beraber Bina Yöneticiliği, Kat Mülkiyeti, Emlak Yönetimi konularında İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Bilirkişisi olarak görev almaktadır.
  Enerji Bakanlığı’nın Enerji Verimliliği ve Enerji Yönetimi politikaları doğrultusunda Enerji Yöneticisi eğitimlerine devam etmektedir.
  Özen evli ve bir kız babasıdır.
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica