Osman Utku Can AKKAYA

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • merhaba iş güvenşiği tezsiz Yüksek Lisans yapmayı düşünüyorum damar akademi diye bir buldum ama pek iyi değilmiş herhalde programı aksatıyorlamış siz ne düşünüyorsuz bana bir fikir verebilirmisiniz bu kurum hakkında ?
  Y
  Yahya Sağtürk
  serkan kardeş ben aralık sınavı için damar a yazıldım. esenyurt ile anlaşmaları var. şuan için programda bi sıkıntı yaşamadık. önceki yaşanan problemlerin de üniversite kaynaklı olduğunu duydum.
  Osman Bey,

  Yüksek Lisans Konusunda herhangi bir girişim var mıdır ?

  bu yaz başlamayı düşünüyorum.
  Aras Kocatepe
  Aras Kocatepe
  İsg yuksek lisans istanbul
  Adında grubumuz var 2016 Aralık sınavına gireceğiz gedik ünv istanbul da eğer son anda iyi bir indirim sunan başka okullarda olursa değerlendiririz haberiniz olsun suan 21 kişiyiz
  Banu İşgör
  Banu İşgör
  lütfen banada bilgi verirmisiniz yüksek lisansla ilgili
  mrblar osman bey kazı işleri ve gaz altı kaynak işleri ile ilgili genel bilgiler eğitimler ve günlük toolbox eğitimleri gibi konularda elinizde notlar varmıdır.yardımcı olrsanız sevinirim.teşekkürler.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.