O
Tepki puanı
170

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • 2)Örneğin bir binanın veya üniversitenin güvenlik işlerini yapıyoruz.Bütün güvenlik çalışanlarıda teşeronumuza bağlı diyelim.İşyeri hekimi ihtiyacını taşeron firma mı , biz mi yoksa üniversite ( ve ya bina ) kurumumu karşılayacak ?

  Saygılarımla,
  O
  osman.koyuncu
  Her işveren gerek şartları kendi karşılamak zorundadır. Siz kendi hekiminiz ile anlaşacaksınız ve aylık olarak siz bağlı çalışanların rutin muayene ve kontrolleri yaptıracaksınız.
  M
  Mert Büyüklü
  Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederim.
  Bana bağlı olan taşeron çalışanları ,taşeron firmanın işyeri hekiminin kontrolünden mi geçecek ,yoksa bizim merkezimizde bulunan iş yeri hekiminin mi ?
  O
  osman.koyuncu
  Taşeron firmanın kendi hekimi kontrol edecek. Birlikte aynı hekimle anlaşarak ta çalışabilirsiniz.
  1)Hem bizim firmamızın hem de taşeronlarımızın çalışanlarının bulunduğu tesislerde ( örneğin 50 kişiden fazla ) belirli saatlerde iş yeri hekimi bulundurmamız gerekiyor mu ? Yoksa çalıştığımız işyeri veya tesis, işyeri hekimi bulundurmak zorunda mı ?
  Merhaba,

  Bina,rezidans ve tesislerin teknik bakım,güvenlik ve temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılayan bir firmada iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaktayım.Güvenlik ve temizlik gibi işleri bize bağlı olan taşeron firmalar üstlenmekte.Dolayısıyla bize bağlı olan taşeron firma , yönetimini aldığımız tesiste taşeronun taşeronu konumunda.Sormak istediğim şu :
  kusura bakmayın 21 aralık a sınıfı mahkeme sonucuna %100 emindim geçeceğimi biryerde yanlışlık var diye düşünüyorum nasıl bir yol takip etmeliyim ki sınav kağıdım mahkeme sonucuna göre yeniden değerlendirme yapılsın. mail adresim aakhavuz@***** bana buraya bilgi atarmısın rica etsem
  O
  osman.koyuncu
  Öncelikle üzgünüm , maalesef bu konuda mahkemeye başvurmaktan başka çareniz yok sanırım. Bir avukat ile temasa geçmenizi öneririm
  Selamlar,
  2 bilgi alabilir miyim mümkünse, 1.si hangi idare mahkemesinde ele alınıyor 21 Aralık davası, 2.si de bilirkişi atamalarını nereden yaptı mahkeme, isimler yazabilir misiniz? Bizim davlarla karşılaştırma yapmak isterim.
  Saygılar.
  O
  osman.koyuncu
  10.İdare de dosya no : 2014/2063 , bilirkişiler mahkeme tarafından atandı , isimleri tebliğ de yazıyor isterseniz akşam gönderirim...
  O
  osman.koyuncu
  0549 446 48 70 numaram isterseniz arayın bilgi paylaşımı yapalım...
  O
  osman.koyuncu
  Prof Dr Bilal Toklu
  Prof Dr Bahtiyar Ünver
  Yrd Doç Dr Eda Çelik Akdur
  Doç Dr Murat Köksal

  Atanan bilirkişiler...
  Merhabalar sizden bir konuda yardım istiyorum.Eğer elinizde bir risk analizi var ise ki sizin yaptığınız benimle paylaşabilir misiniz?
  sn.smnkync
  21 aralık sınavı ile ilgili olarak dava açtığınızı bir iletinizde okumuştum ama devamını artık bulamıyorum.hangi konu başlığından takip etmeliyim.gelişmeleri merak ediyorum.bilgilendirirseniz çok sevinirim.saygılarımla.
  O
  osman.koyuncu
  21 Aralık A sınıfı yükselme sınavı mahkeme süreci isimli konu başlığı açtım buradan takip edebilirsiniz...
  gamsız baykuş
  gamsız baykuş
  çok teşekkür ederim.kolay gelsin.
  smnkync 21 aralık sınavı ile ilgili size e-mail adresimi ve gsm numaramı yazıyorum lütfen e-mail veya arayabilirmisiniz
  haltakhan@*****.tr ..... 0533 44615 52 Hüseyin
  son yazdığınız mesajı silin bence eğitim ile ilgili olanı, suç işlediğinizi beyan ediyorsunuz. evrakta sahtecilik.
  O
  osman.koyuncu
  Hassasiyetiniz için teşekkürler zira gelen iş müfettişleri de bu durumu sizin bizim kadar iyi biliyorlar... Bu nedenle sorun olacağını zannetmiyorum...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.