Onur17
Tepki puanı
15

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Zimmet formlarını biraz açabilir misiniz ? Periyodik kontrolleri makineye göre değişiyor. Bu bilgileri makinenin üzerine mi asıyorsunuz ve yedeğini alıyor musunuz ?
  Onur17
  Onur17
  Zimmet formu o işyerinde kullanılan kişisel koruyucu ekipmanların çalışanlara verildiğine dair belgedir ve imzalatılmalıdır.Periyodik kontroller makineye asılmaz fakat her makinenin kullanma talimatları olmalı ve üzerine asılmalı ayrıca makineyi kullanan çalışanlarada bu talimatlar imzalatılmalıdır.Size tavsiyem çalışanlara işe girişlerde mutlaka isg taahhütnamesi imzalatın
  Burak Durgun
  Burak Durgun
  Çok teşekkür ederim Onur Bey.
  Onur bey merhabalar. Size bir sorum olacak yalnız biraz uzun bir soru. Şimdi bir firmanın uzmanısınız ama daha ilk defa orada görev alacaksınız. Bir uzman olarak, o firmada sırasıyla neler yaparsınız ? Sırasıyla yapılması gerekenler nelerdir ? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, anlatabildiğiniz kadar detaylı anlatırsanız çok sevinirim.
  Onur17
  Onur17
  Burak bey merhaba, öncelikle kurul kurulma zorunluluğu varsa kurul kurarım daha sona risk analizi ekibi, sonra acil durum ekipleri, temel isg eğitimleri, zimmet formları, periyodik kontrolleri yapmaları konusunda bilgilendiririm.Bunlar en önemli konular bir de yıllık faaliyet planı ve yıllık eğitim planı olması şart
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.