kamil celer
Son Etkinliği:
27 Haziran 2013
Katılım:
22 Mayıs 2013
Mesajlar:
0
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
0
Cinsiyet:
Erkek
Yaşanılan İlçe, İl:
Didim = Aydın
Meslek:
Kimya Müh.

Sayfayı Paylaş

kamil celer

TÜİSAG Üyesi, Erkek, Nereden: Didim = Aydın

kamil celer en son aktivitesi:
27 Haziran 2013
  1. kamil celer kullanıcısının profilinde mesaj yok...
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Yaşanılan İlçe, İl:
  Didim = Aydın
  Meslek:
  Kimya Müh.
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzman Adayı (C)
  İsmim Kamil Çeler Emirosmanoğlu. Kimya Mühendisiyim. Proses suyu hazırlama (filtrasyon, yumuşatma, demineralize, RO vd.) ve proses de kullanılan suyun (Buhar kazanı ve soğutma sistemleri vd.) kimyasal olarak şartlandırılması, adı geçen sistemlerin en ekonomik ve verimli şekilde çalıştırılması, bu sistemlerdeki su ile ilgili problemlerin giderilmesi (kimyasal temizlik uygulamaları vd) konusunda 24 yıl çeşitli firmalarda görev yaptım. Özellikle formülasyon, üretim, su analiz laboratuarı (su analizleri, yorumu ve uygun formülasyonların hazırlanması) ve satış mühendislerinin eğitiminde deneyimliyim.

  Ayrıca Türkiye’de konu ile ilgili birçok seminere (mühendis ya da işletme elemanı bazında) konuşmacı olarak iştirak ettim.

  Bu güne kadar , sektörde , birçok firmada (İstanbul ve Ankara merkezli), üretim (su yapısına uygun formülasyon hazırlanması) , satış (teknik ziyaret ,tekliflendirme , ihale katılımları) , satış organizasyonu, laboratuar (tüm su analizleri ve yorumlanması) , müşteri takibi (Termik santrallar, demir çelik sektörü, rafineri vd.) ve eğitim konularında birçok görevde bulundum.
  Şu anda da emekliyim ve Didim’de(zaman zaman da Bodrum’da) yaşıyorum.
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica