Kalite Akademi
Son Etkinliği:
14 Nisan 2013
Katılım:
11 Eylül 2012
Mesajlar:
1
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
3
Web Sitesi:
Yaşanılan İlçe, İl:
ÜSKÜDAR, İSTANBUL
Meslek:
ÖĞRENCİ İŞLERİ YÖNETİCİSİ

Sayfayı Paylaş

Kalite Akademi

TÜİSAG Üyesi, Nereden: ÜSKÜDAR, İSTANBUL

İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Eğitim kayıtlarımız devam etmektedir. 02164952122 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz. 12 Eylül 2012

Kalite Akademi en son aktivitesi:
14 Nisan 2013
  1. Kalite Akademi
   Kalite Akademi
   İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Eğitim kayıtlarımız devam etmektedir. 02164952122 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Web Sitesi:
  http://www.kaliteakademi.com
  Yaşanılan İlçe, İl:
  ÜSKÜDAR, İSTANBUL
  Meslek:
  ÖĞRENCİ İŞLERİ YÖNETİCİSİ
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzman Adayı (C)
  Biz Kimiz..?
  Eğitim, ilkyardım, danışmanlık alanlarında kamuya, özel sektöre ve bireylere hizmet veriyoruz. “İnsana Değer” temel ilkesiyle İSO 9001 2000 Kalite Belgesi ve TÜRKAK Akreditasyonu ile titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gönüllülük esasıyla kurmuş olduğumuz AİD Afet Acil İlkyardım Derneğimizle afet durumlarında ihtiyacı olana yardım eli uzatmayı ve topluma afet ve ilkyardım bilinci aşılamayı, bu konuda bireyleri eğitmeyi toplumsal sorumluluğumuz kabul ediyoruz. “Bir İnsanın hayatını kurtarmak insanlığı kurtarmaktır” anlayışını ilke edinen eğitmenleriyle bilimsel gelişmeler ışığında görsel materyallerle Kalite İlkyardım Eğitim Merkezimizde ilkyardım eğitimleri veriyoruz. İlkyardım Eğitimlerimizde ilgili yasal düzenlemeler temel olmak üzere, Avrupa Resustasyon Birliğini(ERC), Amerikan Kalp Cemiyetini(AHA), İlkyardım Komitesini(ILCOR), Uluslararası Resustasyon Komitesi Birliğini, Avrupa İlkyardım Komitesini(FACE), Uluslararası Kızıl Haç Federasyonlarını, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığını referans olarak almaktayız.
  Kalite A.Ş. Grup Şirketleri
  Kalite İlkyardım Eğitim Merkezimiz 1998 de Sağlık Bakanlığının ilgili Yönetmeliği kapsamında “ilkyardım eğitimleri ve ilkyardımcı sertifikası” vermeye yetkili ilk kuruluş olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne 10.000 kişiye, kamu ve özel sektör çalışanına verdiği ilkyardım eğitimleriyle sektörde ilk kurulan eğitim merkezi olduğu kadar liderliğiyle de adından söz ettirmektedir.
  Eğitmenlerimizin hepsi Sağlık Bakanlığınca ilkyardım eğitimi vermeye yetkili kılınmış alanında deneyimli sağlık profesyonellerinden oluşmaktadır.
  KALİTE GROUP bünyesi içinde 2004 yılında insan kaynakları eğitim programları altında profesyonel iş hayatına yönelik akademik danışmanlık hizmeti vermek amaçlı kurulan KALİTE AKADEMİ yönetim, pazarlama ve yerel yönetim alanlarında eğitim vermektedir
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica