İşgüvenlik Shop
Son Etkinliği:
3 Mart 2014
Katılım:
3 Mart 2014
Mesajlar:
0
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
1
Doğumgünü:
13 Mayıs 1986 (Yaş: 31)
Web Sitesi:
Yaşanılan İlçe, İl:
İstanbul

Sayfayı Paylaş

İşgüvenlik Shop

TÜİSAG Üyesi, 31, Nereden: İstanbul

Türkiye'nin her yerine en hızlı bir şekilde tedarik ile uygun fiyatlarla iş güvenlik malzemeleri www.isguvenlikshop.com 'da 3 Mart 2014

İşgüvenlik Shop en son aktivitesi:
3 Mart 2014
  1. İşgüvenlik Shop
   İşgüvenlik Shop
   Türkiye'nin her yerine en hızlı bir şekilde tedarik ile uygun fiyatlarla iş güvenlik malzemeleri www.isguvenlikshop.com 'da
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Doğumgünü:
  13 Mayıs 1986 (Yaş: 31)
  Web Sitesi:
  http://isguvenlikshop.com/
  Yaşanılan İlçe, İl:
  İstanbul
  Medeni hal:
  Belirtilmedi
  Uzmanlık:
  İş Veren
  Firma/Kurum:
  İş Güvenlik Shop
  İŞ GÜVENLİK SHOP
  İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ

  İş Güvenlik Shop 2013 Yılında temelleri atılan firmamız İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ sektöründe özellikle ülkemiz de eksiklerin olduğunu gözlemleyerek geniş kapsamlı İş güvenliği malzemeleri satışı, iş elbiseleri ve iş güvenliği levhaları üretim ve pazarlama ağlarıyla sektörde önemli bir yer almıştır.

  İş Güvenlik Shop Ltd. Şti. firması ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan iş güvenliğini arttırmak için alınabilecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız farklı türden, çeşitten, renkten ve fiyattan yüzlerce farklı ürünün satışını yapmaktadır. Özellikle iş güvenliği ve iş kıyafetleri üzerine kurulu olan firmamızdan “İş güvenliği malzemeleri, İş elbiseleri, İş kıyafetleri, İş ayakkabıları, İş gözlükleri, İş eldivenleri, İş güvenliği levhaları, Göz duşu, Gaz maskeleri” gibi birçok farklı çeşitteki ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet alışverişi için hiçbir kuşkunuz olmasın, çünkü güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için ödemelerinizi yaparken 128 bit koruma ile yapmaktasınız. İş Güvenlik Shop Türkiye’de iş güvenliği malzemeleri anlamında isim yapmış kalitesini ispatlamış firmaların bayiliklerini almış bulunmaktadır. DRAGER ,UVEX, FABA, 3M, ESPUNA,HELLBERG,VEO Gibi firmaların ürünlerini web sitemizi ziyaret ederek kapıda ödeme, kredi kartı taksitli ödeme seçeneklerinden istifade ederek satın alabilirsiniz.
  Firmamızdan kısaca bahsedecek olursak iş güvenliği ile ilgili elbiselerin satışını ve üretimini, iş güvenliği ile ilgili levhaların satışını ve üretimini ve diğer iş güvenliğiyle ilgili malzemelerin satışının yapıldığı, ödemenizi daha kolay yapmanız, ürününüze daha kolay kavuşmanız için gereken bütün önlemlerin alındığı bir kuruştur.

  İş Güvenlik Shop üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İş güvenliği ile ilgili her alanda hizmet veren firmamız sürekli olarak hizmetinizdedir.


  Saygılarımızla
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica