İSG Specialist
Tepkime puanı
93

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Sahada iş ayakkabısı kullanmak gerektiren yerleri çalışan temsilcileri ile görüşün.... KKD ler yeni riskler oluşturmamalıdır malumun..... Ama kesinlikl ve kesinlikle sisteme işyeri hekiminin entegre et.
  iş güvenliği ayakkabısı kullanma konusunda tek başına mücadele etmek güvenlik kültürü oluşturmanda sizi zorlar. Güvenlik kültürüne sistemin tüm elemanlarını dahil etmeni tavsiye ederim. iş yeri hekimleri ayaka sağlığı konusunda çalışanlara destek verebilir. iş yeri hekimi ve sizin tavsiyelerinizle iş veren çalışanların kullanacağı en uygun ayakkabıyı alması gerekir.
  hocam iş güvenliği yüksek lisans ile ilgili mevlana üniversitesine dair yazınızı okudum nasıl iletişime geçebiliriz acaba
  A.s kardeşim .Bir işe yaramaz.Belgeyi ozel sektörde kullanman zor.P iyasanin böyle bir arayışı yok.Boşuna paranı verme.
  Sa hayırlı günler hayırlı ramazanlar ben şuanda işci saglıgı ve güvenlıgı bölümü okumuyorum ama seneye okumak istiyorum . Şu anda anadolu üniversitesinin verdigi işveren ve işveren vekili işci saglıgı ve güvenligi setifikasını alsam herhangi bir özel kurumda işci saglıgı ve güvenlikcısı ( tekniker , teknisyen) olarak çalışabilirmiyim acıl cevap verırsenız sevınırım
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.