Hüseyin KORKMAZ
Tepki puanı
1,510

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • iyi günler. iş sağlıgı ve güvenliği tekniker öğrencisiyim sunum ve sunuş dersimiz var bu dönem hocamız isg ile ilgili bir meslek seçip sunum yapıp sunmamızı istedi. Bizde maden bölümünü düşündük kısa olacağını düşündük bununla ilgili çalışma yapacağızda nasıl bir çalışma yapacağımızı bilmiyoruz. yardım olurmusunuz? Teşekkürler
  merhaba iyi günler hüseyin bey.
  iş sağlığı ve güvenliği son sınıf ögrencısıyım.
  hocamız bir ödev verdi talimatlar adı altında yaklaşık 100 farklı konu ıstedı fakat pek fazla bulamadım bu konuda yardımcı olabılırmısınız?
  Hüseyin Bey Merhaba,
  ise giriş ve periyodik muayeneler ile ilgili paylaşımızı gördüm. Öncelikle teşekkürler aydınlatıcı bir yayın olmuş. Kaynağını söyleyebilir misiniz? Eğer değişiklik varsa bakabilmek isterim
  Hüseyin bey, size sorum olacak ben firmalara temizlik personeli gönderen yani taşeronluk yapan bir firmanın isg uzmanı olarak yeni işe başladım. Projeler Türkiye'nin her yerine dağınık şekilde gidip eğitimlerimi vermeye çalışıyorum fakat asıl işverene teslim etmem gereken evraklar nelerdir ve asıl iş verenler Türkiye'nin her yerine dağınık olduğu için iş biraz karışıyor bana neler yapmamı önerirsiniz teşekkürler.
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  Merve hanım merhaba

  Her şehirde personelin eğitimlerini tamamlayıp, risk analizinizi ve personelin mesleki eğitimlerini vermeniz yeterli. Bu personeller temizlik yapacaklarından sağlık
  muayeneleri de istenecektir muhtemelen. Ancak her şehirde sağlık muayenelerini anlaşmalı bir firma ile yapmanız işi kolaylaştırır.
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  En kısa çözüm osgb ler ile anlaşıp 3 4 şehirdeki bütün işleri onlara vermek sizinde koordinatör görevini yürütmeniz. Ama buna işveren ne der bilemem. Ayrıca bütün personeller tek bir SGK kodu altında mı sigortalı?
  M
  Merve Ballı
  tabi bütün personeller sgk kodu altında sigortalı. anlaştığımız 4 5 tane osgb var türkiye geneli olduğu için projelerin yarısından fazlasına osgb bakıyor. Teşekkürler :)
  Hüseyin Bey merhaba, Bursada bir Melsek Lisesinde Bilişim Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzda Metal işleri, Makina Teknolojisi, Elektrik Elektronik, Mobilya iç Mekan tasarım ve Bilişim bölümleri bulunmakta. C sınıfı isg uzmanıyım aynı zamanda okul isg ile ilgili beni görevlendirebilir mi. Eğer görevlendirir ise bunun ücreti ne şekilde hesaplanır. Yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi çalışmalar
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  merhaba

  Eğitim sektörü olduğundan görevlendirebilir. Ancak fiyat konusunda MEB fiyatı belirler gibi geliyor. Sizin fiyat sunmak gibi bir şansınız olacağını sanmıyorum.
  merhaba
  iş güvenliği uzmanı olmak istiyorum. ancak c sınıfı için düzgün maaş verilmiyor. bunun yerine şunu düşündüm. gayrimenkul değerleme uzmanlığı için bir işe girdim.
  şimdi;
  gayrimenkul değerleme uzmanı olmam için 3 yıl sigortalı bir gayrimenkul değerleme şirketinde sigortamın yatması gerekiyor. ofis işi bu.. aynı zamanda bu ofisin isg uzmanı olarak çalışıp 2 şekilde sigortamı yatırsam olurmu?
  teşekkürler...
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  Merhaba

  Sigorta konusunda sıkıntınız olmaz rahat olun. Benim 3 yerden yatıyor. Ancak bu günler emekli olma zamanınızı etkilemez.
  hüseyin bey merhaba
  bilmiyorum konu hakkın bir fikriniz var mıdır
  turizm bakanlığının otellerden istediği ''Yeşil yıldızlı'' çevreye duyarlı konaklama tesisi olmaları zorunlu mu?
  ve bu belgeyi bir otele aldırmak için illa çevre mühendisi mi olmak gerekiyor?
  Hüseyin Bey Merhaba Yıkdız Teknik İş Güvenliği Yüksek lisans programı öğrencisi olduğunuz gördüm,Yedek kontenjanların açıklanmasını bekliyorum .Yüksek lisans başvuru sınavı ve yabancı dil sınavı hakkında sizden bilgi alamak istedim mülakat dışında yazlı sınav yapılıyor mu?İngilizce sınavı yapılıyorsa seviyesi nedir ? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  merhaba

  ben girerken yazılı sınav yapılmadı. sadece sözlü mülakat yapıldı. yabancı dil sınavı isyemiyorlar. ama ders seçiminde dikkatli olun. insan makine dersini almayın derim. seçmelilerden hijyen dersini almanı tavsiye ederim.
  O
  ozlembarsan
  Çok teşekkürler...
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  Ozlem hanim merhaba.

  Kaydinizi yaptirabildiniz mi?
  merhabalar ben üniversitede isg okuyacağım okuduktan sonra ısg teknikeri oluyorum bu bölümü tavsiye edermisiniz bana nasıl bir bölüm iş imkanları nasıl maaş konusunda bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  merhaba;

  isg teknikerliği bu zamanda çok aranan bir bölüm. Daha sonra iş güvenliği uzmanı olup daha çok kazanma şansınızda var. ama sorumluluğunu bilerek girmeniz yararınıza olur.
  Merhaba Hüseyin Bey ben de Teknik Öğretmenim (Bilgisayar Öğretmeni) ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım Fatih Projesinde nasıl yer aldınız ve Yıldız Teknikte yüksek lisans yapmak için koşullar nelerdir bilgilendirirseniz sevirim :)
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  merhaba;

  yıldız teknikte yüksek lisans için sadece başvurup mülakata girmek yeterli.
  İyi Çalışmalar Hüseyin Bey;
  İstanbul Avrupa Yakası'nda bir OSGB Kurulması konusunda Teknik Detaylar Hakkında tarafınızla görüşmek istiyorum. İşyeri Hekimi Noksanlığımız Bulunmaktadır. Konu İle ilgili dönüşünüzü bekleyeceğim.
  Saygılarımla & Kolay Gelsin
  ben yeni üyeyim de size bişey danışmak istiyorum eğitim aldığım merkezin yetki belgesi elinden alınmış biz eğitimi tamamlayıp stajı yapmıştık bundan sonraki süreçte sınava girmemizde falan bi problem olur mu bilginiz var mı
  Hüseyin KORKMAZ
  Hüseyin KORKMAZ
  siz eğitimi tamamlamışsanız sıkıntı olmaz. istanbulda bir firmadan mı aldınız eğitimi?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.