Gülsüm Akbulut

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Gülsüm hanım siteye cevap yazdım geç kaldım kusura bakmayın.Siz Cuma yazmışsınız ama siteye girmek için fırsatım olmadı. Sormak istediğiniz yer olursa yine sorabilirsiniz.
  • Like
  Tepkiler: Gülsüm Akbulut
  tonay
  tonay
  Tehlikeli yer daha yapmadım ama fiyat araştırması yaptım.Devletten destek alması için de SGK ya dilekçe versin işveren. Tespit öneri defteri de tutmanız gerekiyor unutmayın.İşyeri hekimiyle sizin, kuaförde sigortalı gözükmeniz gerekiyor ayda 1 er gün.Tabi bu maliyetli olur.Sizin maliyetiniz değil de hekimin maliyeti fazla olur.Onu bordro ile muhasebe üzerinden saatlik gösterebilirsiniz belki.
  tonay
  tonay
  Onu muhasebeciyle görüşmenizde fayda var. Bu işyeri için toplam Aylık şimdilik 150 ile başlayabilirsiniz (75 siz 75 hekim 1 saat,siz isterseniz 2 saat te sözleşme yapabilirsiniz.) Daha sonra diğer sağlık personeli için de ücret gerekecek.Ama fiyat araştırması yine yapın.Bu formdan ve ek olarak başka yerler de olabilir.
  tonay
  tonay
  Rica ederim.Siz yine bir görüşün,hekimi bordro üzerinden saatlik gibi gösterebilirler..Kolay gelsin iyi çalışmalar Gülsüm hanım.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.