Group Adams | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme
Group Adams
Son Etkinliği:
25 Temmuz 2013
Katılım:
22 Haziran 2012
Mesajlar:
0
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
0
Cinsiyet:
Erkek
Web Sitesi:
Yaşanılan İlçe, İl:
Konak, İzmir
Meslek:
Kalite Yönetim Sistem Danışmanı

Sayfayı Paylaş

Group Adams

TÜİSAG Üyesi, Erkek, Nereden: Konak, İzmir

Group Adams en son aktivitesi:
25 Temmuz 2013
  1. Group Adams kullanıcısının profilinde mesaj yok...
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Web Sitesi:
  http://www.groupadams.com/index.php
  Yaşanılan İlçe, İl:
  Konak, İzmir
  Meslek:
  Kalite Yönetim Sistem Danışmanı
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (B)
  GROUP ADAMS Belgelendirme Danışmanlık Hizmetleri, 2000 senesin de oluşturmuş olduğu uzman kadrosuyla, Kalite Yönetim Sistemleri konularında, sektörde öncü kuruluş olmayı hedeflemiştir.

  GROUP ADAMS, Ulusal sermayenin ve ulusal beyin gücünün meydana getirdiği, güçlü mali ve teknik imkanları ile; ülkemiz kalite alt yapısının oluşumunda temel yapı taşlarından biri olmayı hedeflerken, bu yükü taşıma misyonu ile müşterilerine ilkeli, etik, tarafsız ve üst seviyede uzman hizmet vermeyi misyon olarak belirlemiştir.

  Bu anlamda orta ve büyük ölçekli imalat, hizmet ve perakendeci kobileri ulaşılması gereken hedef kitle olarak belirlerken, Türk sanayisini ayakta tuttuğuna inandığımız bu grubun, Avrupa ile entegrasyonunun kolaylaştırılması adına çağdaş yaklaşımlar içersinde bulunması gerçeği ile Group Adams faaliyetlerine devam etmektedir.

  Dünya pazarında kalite, çevre, gıda güvenliği, iş güvenliği gibi yönetim sistem belgeleri, müşteriler için olduğu kadar şirketlerin kendileri için de önem taşımaktadır. Bu belgeler şirketlere uluslararası pazarların kapılarını açarken, müşterilerine kalite de süreklilik için verilen sözü temsil etmektedir.

  Yönetim sisteminin güvenirliği için belgelendirme hizmetini saygın bir kuruluştan almak gerektiği gibi, sistemin oturtulması ve kalitesi arttırılarak sürdürülebilirliğinin sağlanması için de Avrupa’ya entegre, kendini her zaman yenileyen iyileştiren bir danışmanlık kuruluşuyla da çalışmak gerekir. Group Adams, yönetim sistemleri konularında belgelendirmeye danışmanlık hizmeti veren böyle bir kuruluştur.

  Group Adams, vermiş olduğu hizmetlerle ülkemizde üretilen mal ve hizmetlerin yüksek kaliteli, çevreye saygılı, insan sağlığını ve güvenliğini gözeten nitelikleri sağlamasına katkıda bulunmaktadır.
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica