Gamze
Tepki puanı
10,193

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Resources Hakkında

 • Merhaba,

  Mayıs 2018 sınavı için Hakan Erdoğan'ın kitabı tekrardan satışa çıkarılacak mı?
  Gamze
  Gamze
  Evet Gökhan Bey.
  Y
  -Yusuf-
  Merhaba, kitap satışı hangi tarihte başlayacak ?
  Gamze
  Gamze
  Yeni baskı için çalışılıyor diye biliyorum. Tarih hakkında bilgim yok maalesef Yusuf Bey.
  Merhaba Gamze hanım ; sorum şu 657 ye tabi çalışan iş güvenliği uzmanları tamamı belediyeye ait olan Belediye İktisadi Teşebbüsünde uzman olarak görevlendirilebilir mi?
  Gamze
  Gamze
  Merhaba Mehmet Bey. Kamuda uzman ve hekim çalıştırma zorunluluğu ertelendi. Ama BİT'lerde durum nasıl inanın bilmiyorum. Yanlış yönlendirmek istemem sizi.
  H
  Gamze hanım üyeligimi iptal etmek istiyorum lütfen.
  B
  Gamze hanım Sizden rica etsem üyeliğimi silebilir misjn
  N
  Gamze hanım üyeliğimi iptal etmek istiyorum yardımci olur musunz?
  merhaba gamze hanim isg okuyorum haca ödev olarak son 3 yilda meydana gelen 5 ölümlü is kazasi olarak yapmami istedi acaba yardimci olurmusunuz.
  Gamze
  Gamze
  Sohbet yerinde yanıt verdim size.
  Ö
  Gamze Hanım üyeliğimi iptal etmek istiyorum yardımcı olur musunuz?
  Cifte vatand. ve 10 seneden fazla is tecrubesi olan 4 senelik hemsirelik okulundan mezun bir hemsire turkiye de hangi sartlarda calisabilir
  G
  İyi akşamlar ben isg forum üyeliğimi iptal etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  günaydın gamze hanım dsp sınavı müracatlarından heberiniz varmı
  Gamze
  Gamze
  Günaydın Osman Bey.
  2017 yılında 2. Dönem Sınavına başvurular 1-9 Kasım 2017 tarihleri arasında elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla alınacak veya ÖSYM’nin ais.osym.gov.tr internet adresinden bireysel olarak yapılacaktır.
  Gamze hanım merhaba. çalıştığım firma için mesleki yeterlilik konusunda rapor hazırlıyorum. mesleki yeterlilik gerektiren 48 meslek tabloda geçiyor fakat elektrik bakım onarım mesleki eğitim olarak geçiyor. sorum şudur; elektrik mühendisi , tekniker veya teknisyenler için belge istemeli miyim?
  Genco
  Genco
  "MESLEKÎ YETERLİLİK KURUMU MESLEKÎ YETERLİLİK BELGESİ
  ZORUNLULUĞU GETİRİLEN MESLEKLERE İLİŞKİN TEBLİĞ" Madde 3.2
  Genco
  Genco
  5/6/1986 tarihli ve 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanununa göre ustalık belgesi almış olanlar ile Millî Eğitim Bakanlığına bağlı meslekî ve teknik eğitim okullarından ve üniversitelerin meslekî ve teknik eğitim veren okul ve bölümlerinden mezun olup, diplomalarında veya ustalık belgelerinde belirtilen bölüm, alan ve dallarda çalıştırılanlar için birinci fıkradaki belge şartı aranmaz.
  Genco
  Genco
  Merhaba, yukarıda belirttiğim madde nedeni ile bahsettiğiniz vasıftaki kişiler için mesleki yeterlilik şartı aranmaz
  • Like
  Tepkiler: elfsrn
  Kamuda gorev yapan isg uzmanlari 01.07.2017 tarihinde kendi kurumlarinda gorev aldiklarinda ek ödeme alabileceklermi ? Yasa da alir diye geciyor ama kurumun gorevlendirmeme yada ödeme yapmama gibi bir sey yapabilirmi ?
  Merhaba Gamze hanım sizden rica ediyorum 2017 Nisan sınavı diğer sağlık personeli için konu özeti soru paylaşır mısınız?
  Merhaba,
  Endüstriyel tasarım öğrencisiyim. Ağır endüstriyel alanlarda iş güvenliği ayakkabısı üzerine çalışıyorum. iş kazaları ve yararlanmalar ile ilgili baktığım raporlarda ayak yaralanmalarıyla ilgili spesifik olarak bir bilgiye ulaşamadım. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Eğer konu bilginiz dahilinde ise;
  Yaralanma tipleri,dereceleri ve sıklıkları ile ilgili bilgi almam mümkün mü?
  Gamze Hanım merhaba; kataforez kaplama yapan firma için patlamadan korunma dökümanı hazırlayacağım ilk dökümanım olucak. Elinizde örnek varsa yardımcı olabilirz misiniz? Teşekkürler..
  Gamze hanım benim paylaşmış olduğum patlamadan korunma dökümanı hesap programı konusunu silmemiz mümkün müdür acaba
  Gamze
  Gamze
  Silindi Öner Bey.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.