Egemen_01
Tepki puanı
120

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Merhabalar, İskeleler ( cephe iskesi,mobil iskele, hareketli iskele ve asma iskele) ilgili risk analizi hazırlayacağım yardım ederseniz sevinirim.
  Egemen_01 içinde olduğumuz gemiyi kendimiz delmeyelim. Yazılanlar bazı kesimlerin ( işverenler/OSGB) işine gelmemeli.
  Sayın ATuran, Mesele A oldum B oldum meselesi değil. Mesele mesleğin itibarını kurtarmak. ne demek istediğimi çok değil bir kaç ay içerisinde anlayacaksınız. Unutmamalıdırki hepimiz aynı gemnin içerisindeyiz ve batarsak hep birlikte batacağız. meseleyi kişiselleştirmek kimseye fayda sağlamaz. Fotoğrafın tamamını görmenizi tavsiye ederim.
  Arkadaşım eski B sınıfı olarak anlaşılan bu sınavdan rahatsız olmuşsun. Ama görüyorum ki sende bu sınava girip A olmuşsun...
  ORTAK KONUŞMA SAYFASINDA B SINIFI UZMANIN ALTINDA C SINIFININ ÇALIŞABİLECEĞİNE DAİR BİR YORUMDA BULUNMUŞSUNUZ. BENDE AYNI YÖNTEMLE KENDİ SÖZLEŞMEMİ BAKANLIĞA GÖNDERECEĞİM. ANCAK KABUL GÖRÜP GÖRMEMESİ ENDİŞEM VARDI, SİZİN YORUMUNUZDAN SONRA RAHATLADIM, TEŞEKKÜR EDERİM :)
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.