Cumhur Dilek
Son Etkinliği:
11 Nisan 2012
Katılım:
27 Mart 2012
Mesajlar:
0
Teşekkür Edilen Mesajları:
0
Ödül Puanları:
0
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
30 Ekim 1977 (Yaş: 39)
Web Sitesi:
Yaşanılan İlçe, İl:
Bayraklı, İzmir
Meslek:
Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

Sayfayı Paylaş

Cumhur Dilek

TÜİSAG Üyesi, Erkek, 39, Nereden: Bayraklı, İzmir

Cumhur Dilek en son aktivitesi:
11 Nisan 2012
  1. Cumhur Dilek kullanıcısının profilinde mesaj yok...
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  30 Ekim 1977 (Yaş: 39)
  Web Sitesi:
  http://www.5s.com.tr
  Yaşanılan İlçe, İl:
  Bayraklı, İzmir
  Meslek:
  Yönetim Sistemleri Danışmanlığı
  1977 yılında Sivas’ta dünyaya geldi. Öğrenim hayatını İzmir’de tamamlayarak Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Deri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yabancı dil eğitimini, üniversite yıllarında devam ettiği Türk Amerikan Derneği’ nin İngilizce kursunda aldıktan sonra 1996 yılında Amerika’da bulunduğu sırada pekiştirme imkânı buldu. Üniversite yıllarında Ege Üniversitesi Havacılık Kolu Yamaçparaşütü Takımında eğitim aldı ve yamaçparaşütü eğitmenliği yaptı. Yine üniversite yıllarında başlayan müzik tutkusu sayesinde birçok orkestrada vokal yaparak ve yan flüt çalarak yer aldı.

  Mezuniyetinin ardından 1999 – 2002 yılları arasında saygın sigorta şirketlerinin bölge müdürlüklerinde ve acenteliklerinde hayat, sağlık ve elementer sigortacılık ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulundu. Sigortacılık sektöründe elde eteği satış ve pazarlama tecrübelerini çalıştığı sigorta şirketlerinde yeni çalışmaya başlayan personellerle onların saha eğitimleri sırasında paylaştı.

  Kalite sektörüne adım attığı 2002 yılında bir danışmanlık firmasında çalıştı. 2003 – 2004 yılları arasında 295. kısa dönemde askerlik hizmetini tamamladıktan sonra serbest danışman olarak çalışmaya başladı. Birçok firmaya Yönetim Sistemleri konularında Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri sundu. ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve MS 1500 standartlarında sahip olduğu denetçilik vasfıyla ülkenin önde gelen belgelendirme kuruluşlarının dış denetçi kadrolarında görev aldı. 2008 yılı başında “5S Yönetim Danışmanlığı” firmasını kurarak sektörel birikimlerini bu marka adı altında müşterilerine ulaştırmaya devam etti.

  Profesyonelce yürüttüğü hobileri arasında Arjantin Tango, Yamaç Paraşütü, Yelken, Balıkçılık ve Müzik (Vokal, yan flüt, klasik gitar, saksafon ve blok flüt) bulunmaktadır. Türkiye Hava Sporları Federasyonunun (THSF) yamaçparaşütü & yelkenkanat teknik ve eğitim kurulları üyeliği ve İzmir il Temsilciliği görevlerini yürütmektedir.
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica