Brolin
Katılım:
31 Mayıs 2013
Mesajlar:
59
Teşekkür Edilen Mesajları:
45
Ödül Puanları:
18
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
Eylül 1
Yaşanılan İlçe, İl:
Kocaeli
Meslek:
Kimyager

Sayfayı Paylaş

Brolin

TÜİSAG Üyesi, Erkek, Nereden: Kocaeli

Yaşamı değerli kılmak için çalışmalıyız... 28 Haziran 2013

  1. eda2
   eda2
   teşekkür ediyorum. o zaman bu işe başlamak için ocak ayını beklemem gerekir sanırım. şu ara genelde deneyimli uzman aranıyor ilanlarda. bana kendimi geliştirmem için ne tavsiye edersiniz. henüz işe başlamadan yani
   1. Brolin
    Brolin
    eda hanım vakit kaybetmeyin tabi ama önce ne yapacağınıza karar verin. her ilan her şartta mesleki olarak da deneyim ister. tanıdık yoksa bu işler türkiyede böyledir. kendinizi geliştirmek istiyorsanız ilk etapta osgb ile başlayın. tabi yaşadığınız şehir neresi ? bilgilendirin ki daha fazla şey söyleyebileyim.
    24 Ağustos 2013
  2. eda2
   eda2
   slm brolin. yazılarınızı takip ettiğim kadarıyla kimyagersiniz ve osgb de çalışıyorsunuz. bende kimyagerim ve ağustos sınavına girdim geçmeyi bekliyorum. inşallah geçersem bu işi yapmamı önerir misiniz? osgb de çalışma konusunda herkes çok negatif şeyler söylüyor. kafam çok karışık. cevap verirseniz sevinirim. teşekkürler...
   1. Daha önceki yorumları görüntüle...
   2. Brolin
    Brolin
    . osgb bir tercihtir sektörleri görmek adına. çünkü sadece bir fabrika yada işletmede görev yapmak o yer ile sizi sınırlar. ilerde sadece o işin ehli ve gerçek uzmanı olursunuz. ancak dışarı kafanızı çıkardığınızda sudan çıkmış gibi olma ihtimaliniz yüksektir. bu nedenle osgb bünyesinde farklı sektörlere daha çabuk adapte olabilirsiniz.
    24 Ağustos 2013
   3. Brolin
    Brolin
    öte yandan kötü yanları da vardır elbette, yapmanız gerekenleri tam ve zamanında yapamayabilirsiniz, çünkü osgbler de işletmedir ve para kazanmak için daha çok kazanmak için bünyesindeki uzmanların sınırlarını zorlarlar. ücret politikası da ilden ile değişiklik gösterir.
    24 Ağustos 2013
   4. Brolin
    Brolin
    elbette bireysel olarak da çalışabilirsiniz ancak C sınıfı uzmanlar için çok alternatif bırakmadı maalesef kanun ötelemesi, ocak ayından sonra bir hareketlenme söz konusu olacak. ocak ayından sonra daha çok tercih ve daha çok olanak olacaktır. umarım yardımcı olabilmişimdir. aklınıza takılan, sormak istediğiniz şeyler olursa memnuniyetle yanıtlarım.
    24 Ağustos 2013
  3. Brolin
   Brolin
   Yaşamı değerli kılmak için çalışmalıyız...
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  Eylül 1
  Yaşanılan İlçe, İl:
  Kocaeli
  Meslek:
  Kimyager
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (B)
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica