Yangın Dolapları Hakkında

Murat Gençtürk_19

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yangın dolaplarının üzerine talimat ve kontrol formu yapıştırmak uygun mudur ?

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yangın dolaplarının üzerine talimat ve kontrol formu yapıştırmak uygun mudur ?

Uygundur, yeni nesil modellerde zaten bu tarz kullanma talimatları mevcut. Ayrıca bakım etiketi de yapıştırılırsa tadından yenmez.

zhr1972

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Uygundur, yeni nesil modellerde zaten bu tarz kullanma talimatları mevcut. Ayrıca bakım etiketi de yapıştırılırsa tadından yenmez.
Bakım etiketinin bir fotosunu paylaşsanız pek iyi olur.

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bakım etiketinin bir fotosunu paylaşsanız pek iyi olur.

Dikkat çekici bir renkte zeminle yaklaşık 100 x 100 mm boyutlarında üzerinde yeterli ikaz işareti olan aylık ve üç aylık kontrol noktaları yazan bir kart tasarlayabilirsiniz. Yazınızı yeni gördüm, dizimden operasyon geçirdiğimden işletmeme ancak önümüzdeki hafta gideceğim. Beklerseniz haftaya iletebilirim.

zhr1972

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Dikkat çekici bir renkte zeminle yaklaşık 100 x 100 mm boyutlarında üzerinde yeterli ikaz işareti olan aylık ve üç aylık kontrol noktaları yazan bir kart tasarlayabilirsiniz. Yazınızı yeni gördüm, dizimden operasyon geçirdiğimden işletmeme ancak önümüzdeki hafta gideceğim. Beklerseniz haftaya iletebilirim.
Geçmiş olsun.. Paylaşırsanız çok makbule geçecek

Haldun SEBER

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Yangın dolaplarında özellikle köpük sistemli olanlarında dolapların yangın anında her ana kullanıma hazır olacakmış gibi hazırlanması gerekiyor. Bazı dolaplarda hortumla lansların bağlanmadıkları, hortumla ana girişin bağlı olmadığı veya köpük sistemlerinde deterjan karıştırıcısının, deterjan bidonlarının bağlantılarının yapılmadığını görmekteyiz...Bu durumlarda yangın anında kullanıcı çok zorlanacak belkide bağlantıları yapamayacaktır. Bu konu denetimlerde dikkatten kaçmaktadır...
Bilgi amaçlı değinmek istedim..kolay gelsin

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.