Duyuru : Uluslararası İşbirlikleri Bülteni

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sahadaki yansımamız olarak gördüğümüz siz değerli profesyonellerimize yeni ufuklar açmak ve mesleki gelişiminize katkı sunmak adına İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü “Uluslararası İşbirlikleri Bülteni” ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA), Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü (IOSH), İş Sağlığı Uluslararası Komisyonu (ICOH), Avrupa İSG Eğitim, Öğretim Bilgi Ağı (ENETOSH) ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) tarafından paylaşılan haberler, yayınlar, dijital araçlar, kampanyalar, etkinlik ve eğitimler ile anketleri sizlerle paylaşılmaktadır.

Nisan ayında pilot çalışma olarak yayın hayatına başlayan Bülten’in son sayısını (Eylül 2020) ve geçmiş sayıları ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

Kaynak: isgkatip

Ekli dosyalar

• Uluslararası İşbirlikleri Bülteni-AĞUSTOS 2020.pdf
    3.9 MB · Görüntüleme: 21
  • Uluslararası İşbirlikleri Bülteni-EYLÜL 2020-.pdf
    3.3 MB · Görüntüleme: 15
  • Uluslararası İşbirlikleri Bülteni-HAZİRAN 2020.pdf
    3 MB · Görüntüleme: 10
  • Uluslararası İşbirlikleri Bülteni-MAYIS 2020.PDF
    4.3 MB · Görüntüleme: 8
  • Uluslararası İşbirlikleri Bülteni-NİSAN 2020.PDF
    4.1 MB · Görüntüleme: 10
  • Uluslararası İşbirlikleri Bülteni-TEMMUZ 2020.pdf
    3.1 MB · Görüntüleme: 11
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.