Ttb'nin İşyeri Hekimliği Ucreti

Ümit YILDIRIM

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Ttb'nin belirlediği ucrete gore ödeme yapacagini belirten bir osgb ile gorusuyorum.
Ttb 2016 icin 11968 tl civari bir ucret belirlemiş fakat osgb Ttb brüt 18000 belirledigi için ortalama 11660 civarı verebileceğini söylüyor
Ttb nin brüt tablosu var mi?

Başar KOYUNCU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Ttb'nin belirlediği ucrete gore ödeme yapacagini belirten bir osgb ile gorusuyorum.
Ttb 2016 icin 11968 tl civari bir ucret belirlemiş fakat osgb Ttb brüt 18000 belirledigi için ortalama 11660 civarı verebileceğini söylüyor
Ttb nin brüt tablosu var mi?
hekimlerin hepsi neredeyse paragöz 300 tl için yürek yakıyorsunuz bende bunu anlamıyorum tamam hekimsiniz iyi hoş mesleğinize saygımız var eyvallah ancak bukadar 3 karınca ordan 5 karınca burdan gelsin ya hakkatten komiksiniz eşi doktor olan bir aile hekimi ailece 20.000 tl alır ve yinede beğenmez

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Doktorlara helal olsun.Adamlar bilginin emeğin ve örgütlenmenin değerini iyi biliyorlar.Bizim uzmanlarada yazıklar olsun neredeyse bedava çalışıyorlar.

UzmanMühendis

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Doktorlara helal olsun.Adamlar bilginin emeğin ve örgütlenmenin değerini iyi biliyorlar.Bizim uzmanlarada yazıklar olsun neredeyse bedava çalışıyorlar.
katılıyorum dr luk uzun emek sonucu kazanılmış başarı öyküsü. Maaş konusuna gelince de. Bir dr a bu parayı vermezseniz zaten ben bunu hastahanede kazanırım der döner gider. Ama uzman öyle mi heryerde uzman var ve yapacak başka işleri yok veya o parayı verecek işveren ..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.