Taşımalı Eğitim Öğrenci Servis Ve Yemek İhalesi

iyüksel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Taşımalı Eğitim Öğrenci Servis ve Yemek ihalesi için

YATIRIMLARIN PROJE BAZINDA DESTEKLENMESİ İLE BAZI KANUN VE KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN' un
MADDE 71 – 20.6.2012 tarihli ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 38 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1) numaralı alt bendinde yer alan “1.7.2016” ibaresi “1.7.2017” şeklinde değiştirilmiştir.

Bu hüküm çerçevesinde sözleşmeye bağlanmış ve şartnamede
*) İşi üstlenen yüklenici, her hak ediş talebiyle birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini satın aldığına dair sözleşmenin İSG-KÂTİP modülünden alınmış güncel tarihli örneğini idareye ibraz edecektir
**) 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini satın aldığına dair Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının İSG-KÂTİP modülü üzerinden düzenlenen sözleşme veya işe görevlendireceği işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı ile aralarında düzenlenen sözleşme örneğini idareye sözleşme aşamasında ibraz edecektir.
maddeleri yer almaktadır.

Yukarıda yer alan “1.7.2017” ibaresi sözleşmede yer alan hükmü
a) “1.7.2017” tarihine kadar öteler mi?
b) İdare şartnamede bulunduğu için isteyecek midir?
Bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.