Site, Apartman R.d Hakkında

kullanıcıadı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Herkese merhabalar, öncelikle konuyla ilgili sitede araştırma yaptım ancak eski başlıklarla şimdiki kanun/piyasa uyuşmuyor güncel bilgilere ihtiyacım var, bu sebeple açtım konuyu. İşten ayrıldım, maddi olarak sıkışık durumdayım malumunuz. Benim sorum şudur saygıdeğer arkadaşlar; site ve apartmanlar için risk değerlendirmesi yapmak istiyorum. Yasal olarak zorunluluk 2014 yılı idi, bu kanun yürürlüğe girdi mi? Girdiyse, işlem nasıl olacak, yani risk analizini yapıp kaşemi imzamı basınca olay tamamlanıyor mu? Fatura vs ya da isg katip üzerinden bir şey yapmak icap ediyor mu? İş yeri hekimine ihtiyaç var mı? Ve son olarak, ücret politikası nedir, piyasayı korumak amaçlı soruyorum. Saygılarımla, esen kalın.

kullanıcıadı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
yok mu yardım edecek kimse?

mawitech

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bildiğim kadarıyla ÇSGB sitesinde çek list var apartmanlar veya siteler için ve bu çeklisti yöneticilerde dolduruyor ...
çok fazla incelemedim ... umarım işine yarar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.