Sınavı geçtik şimdi ne yapmalıyım?

oasi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar 13 mayıs sınavında başarılı oldum.Su an anlaştığım firmalar var fakat daha sözleşme yapamamıştık eski belgem iptal olduğu için.

Forumda sanki -- belgeyi beklemeye gerek yok ,sicil numarası ile sözleşme yapabilirsiniz-- gibi bi bilgi görmüştüm. 6 ay önceki sınavda gecen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Bu sicil numarasını nasıl alabilirim/öğrenebilirim? Nereye başvurmam gerekir?

Bir an önce sözleşmelerimi yapsam iyi olur.

murat2242

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bakanlığı arayıp öğrenebiliyosunuz bildiği kadarıyla.

Emrah ULUTÜRK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar 13 mayıs sınavında başarılı oldum.Su an anlaştığım firmalar var fakat daha sözleşme yapamamıştık eski belgem iptal olduğu için.

Forumda sanki -- belgeyi beklemeye gerek yok ,sicil numarası ile sözleşme yapabilirsiniz-- gibi bi bilgi görmüştüm. 6 ay önceki sınavda gecen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Bu sicil numarasını nasıl alabilirim/öğrenebilirim? Nereye başvurmam gerekir?

Bir an önce sözleşmelerimi yapsam iyi olur.
ewt cok onemlı bır konu bu yardım ltfn

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.