Soru : Onaylı Defter

SERCAN ŞAHİNKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
iş yerinde benden önce görev almış iş güvenliği uzmanları tarafından doldurulan onaylı deftere yazılanları tekrar yazmadan nasıl bu maddelerde geçerlidir diye gösterebilirim ya da gösterebilir miyim?

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sen tekrar yaz..

Onur17

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
deftere yazıldıysa zaten tekrar aynısını yazmanıza gerek yok daha önceden belirtilmiş konulardır, kaldıki işveren o defteri sürekli okumak ve yazanları uygulamakla mükelleftir.

SERCAN ŞAHİNKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
konuların bazıları açık heralde tekrar yazmak çelişkide kalmaktan iyi olacak teşekkürler

Onur17

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ben aynı şeylerin tekrar yazılmasına sıcak bakmıyorum.Yani aynı şeyi sürekli yazmak işin üzerine çok düştüğünüz anlamına gelmez ve sorumluluğu azaltmaz

halil Özen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
defterde yazılmış ama yapılmamış maddelerle birlikte kendinizin tesbit ekleyerek temiz bir sayfa açıp oradan itibaren takip etmenizde yarar var . başarılar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.