Eğitim-Sunum Mobbing Eğitimi

Mehmet Emin DİNCEL

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bizim kurum için mobbing hakkında bilgilendirme sunumu hazırlamıştım. sizlerk kendi birimleriniz için geliştirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• mobbing.pptx
    5.4 MB · Görüntüleme: 803

Mehmet Emin DİNCEL

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
sunumu inceleyen arkadaşların eleştirilerini alırsam bana geliştirmem konusunda yardımcı olacaktır. olumlu olumsuz bütün eleştirilere açığım.

ay_iz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Çok güzel olmuş Emin Bey ellerinize sağlık...

kalitek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Mehmet Bey Merhaba;
Sunum içeriği bence yeterli.Sadece yazılar azaltılıp yerine sunumda özet bilgi verilerek sözel anlatım yolunu kullanabilirsiniz..Yazılar sunumda insanların dikkatini dağıtıyor.Okumaya çalışıyorlar.
Saygılar.

inangokhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
sunumu inceleyen arkadaşların eleştirilerini alırsam bana geliştirmem konusunda yardımcı olacaktır. olumlu olumsuz bütün eleştirilere açığım.
Öncelikle elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, sizin isteğiniz doğrultusunda gördüğüm birkaç küçük eksiği paylaşmak isterim;

2.slaytta cümle düşük olmuş, “kıdem ve hiyerarşik konum farkı olmadan tüm çalışanların karşılaşması muhtemel” şeklinde düzeltilebileceğini düşünüyorum.

6.slaytta “sistematiksel” kelimesinin sistematik olarak düzeltilmesinin doğru olacağı kanaatindeyim.

15 ve 16 slaytlar arasında cümlenin bölünmesi slayt hazırlama tekniği açısından çok doğru olmamış sanki.

Ayşe Bekoğlu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
mehmet bey öncelikle ellerinize sağlık, emeklerinize sağlık...
Ben kendi adıma içerik olarak beğendim... Bir konu belirtmek isterim, sunum konusunda iyi olan arkadaşlarım beni de bu konuda uyarmışlardı, slaytlarınızda çok yazı olmamasına özen gösterin, mümkün olduğunca sözlü anlatıma yönelin bence

yasemen özbek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Ne yapılmalı ve kanuni haklar nedir.Çikış çok yok.

DeathNote

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Öncelikle ellerinize sağlık. kalitek adlı üyeye kesinlikle katılıyorum. Sözel anlatım her zaman daha başarılıdır.

semih10

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Paylaşım için teşekkürler.Eğitimin amacının belirtilmesi giriş, gelişme ve sonucun daha belirgin ve anlaşılır olması hazırlamış olduğunuz slayta güzellik katacaktır.

Eğitimin amacında(yani eğitim sonunda eğitime katılanların öğrenmesini istediğimiz hedef); 1- mobbingin tanımının öğrenileceğini
2- Davranışın hangi aşamada mobbinge dönüştüğünün kavranması 3- Mobbing yöntemlerinin öğrenilmesi 4- Mobbingle mücadele için ne yapılması gerektiğinin öğrenilmesi gibi sıralayabilirim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.